רוצה לקבל טיפים חינם?
מאמרים חדשים
כל שבוע למייל שלך 

 


כל השאלות, כל מה שרצית לדעת. כתבות עיתונים:

  ידיעות אחרונות, מעריב, את,  לאשה, בלייזר, כולל תמונות


 קטעי וידאו -ראיונות TV,  ערוץ 1, ערוץ 2, ערוץ 10, אינטרנט

סיור מודרך באתר

אולי תרצה לקרוא עוד...

מתגעגע לאקסית? רוצה
לחזור אליה?

מאוהב בידידה שלך? רוצה להשיג כל בחורה?

איך להחזיר את האקסית

בחורות יפות נמשכות למכוערים

אתה עושה לה פרפרים בבטן?

אני נמוך, היא גבוהה...

דייט לא סטנדרטי וחבר
לא מפרגן


מה נשים רוצות? הספר

קאוצ’ינג להצלחה בחיים

ייעוץ אישי להצלחה עם נשים

טיפים לאתרי הכרויות

מסנג’ר - איך לדבר איתה?

להתחיל עם בחורות בבר..

אתרי הכרויות - מתי סוגרים את הפרופיל?

כשהיא אומרת שהיא התחילה לצאת עם מישהו...

דייט ראשון באור יום? מה לא לעשות בדייטים? 

אתרי הכרויות - מה קורה מהצד שלה?

נתנה לי את הטלפון שלה אבל היא לא עונה...

תאריכי סמינרים והשתלמויות

קישורים ולינקים

 

כתבות בעיתונים

כתבה ב"את" ( עמוד 48-52 גיליון יולי 2006) 
אחרי האימון העיסקי , האישי והרוחני , הגיע תורו של האימון הרומנטי . שרון ובינשטיין ,שהמציאה נוסחה למציאת אהבה, וד"ר ענת הרמתי , המתמחה בשימור הזוגיות, מביאות עצות זהב על אהבה וזוגיות,

בתמונה: שרון בתמונה לא מחמיאה..(ככה זה שזאת צלמת במקום צלם)

כתבה ב"את" ( עמוד 48-52 גיליון יולי 2006)
 
אחרי האימון העיסקי , האישי והרוחני , הגיע תורו של האימון הרומנטי . שרון רובינשטיין ,שהמציאה נוסחה למציאת אהבה, וד"ר ענת הרמתי , המתמחה בשימור הזוגיות, מביאות עצות זהב על אהבה וזוגיות, וגם תובנות שיאפשרו לכם לראות את חיי האהבה שלכם באור חדש. שאלה של אימון.
 
"מההה , צריך בסך הכל בנאדם?" שר ליאור ייני בקולו המסתלסל. מה באמת? במילה אחת: אהבה. אבל בשביל שתהיה אהבה צריך למצוא אותה,ולשם כך בדיוק המציאו את האימון הרומנטי. לשרון רובינשטיין, מאמנת רומנטית , יש נוסחה למציאת אהבה,והיא תובא לשיפוטכם. מצד שני, כל מי שכבר מצא אהבה יודע שהקושי היותר גדול הוא לשמר אותה, ולשם כך זימנו את ד"ר ענת הרמתי , אף היא מאמנת , שתפרוש את הנוסחה שלה לשימור הזוגיות. בקיצור: קחו נשימה עמוקה, האימון מתחיל.
 
אבל לפני כן , כמה ימים על אופנת הקואוצ'ינג , הצוברת תאוצה . קואוצ'ינג, בניגוד לפסיכולוגיה, הוא תחום שכל אחד יכול לעסוק בו. המאמנים שואבים את מקור סמכותם מאישיותם  ומנכונותם של המתאמנים להיות מודרכים  על ידם. הרמתי דווקא מצוידת בשלל תארים ( תואר ראשון בקרימינולוגיה, שני בסוציולוגיה ארגונית , שלישי בניהול ).
לעומתה, רובינשטיין מסרבת בתוקף לדבר על הכשרתה האקדמית הענפה, (אקדמאי והכשרתי) ומעדיפה שיתייחסו אליה כאל "מישהי מהרחוב שיש לה תובנות" מאשר כאל מומחית.


בתמונה: ד"ר ענת הרמתי
 
אין סולידריות נשית
רובינשטיין, 33, היא בחורה דומיננטית. זה מתחיל בכך שהיא מחליטה לקרוא לי תמר ( אף ששמי תמי) וממשיך בשלל בקשות מהמלצר. לגבי הצילום- היא מעדיפה צלם ולא צלמת. רובינשטיין יודעת בדיוק מה היא רוצה , ואם אתה מאומן שלה, היא תגרום לכך שגם אתה תדע בדיוק מה אתה רוצה. גברים ילמדו ממנה איך להפוך לבייבמאסטרים, נשים- איך לתפוס בייב מאסטרים.
 
בילדותה הצטרפה לאביה , ,המודל שלה לבייב מאסטר, שהיה קבלן עבודות עפר, ועסק בקסמים כתחביב. היא הייתה שוליית הקוסם , וכעת אפשר לומר שהיא עוסקת בקסמים רומנטיים . את משמתה ריכזה באתר האינטרנט www.babemaster.co.il  ובספר ( שיצא בהוצאתה ) שנקרא "מה היא רוצה".
כשאני מתעניינת אם הסנדלרית הולכת יחפה, היא מסירה דאגה מליבי. היא תפסה ביי מאסטר, פרסומאי בשם דרור, שהיקום, לדבריה, החליט שהם צריכים להיות יחד. וזה הולך ככה: בעבר הרחוק, אבא של רובינשטיין יצא עם אמא של דרור. זה לא הסתדר בינהם , והוא הכיר לה את מי שהפך לבעלה , כלומר לאבא של דרור.
רובינשטיין עצמה התחתנה בהיותה בת 19 . די מהר התברר שהחתן רוצה ילדים , בעוד שהיא לא בכיוון, ועל כן היא התגרשה ממנו כעבור 8 חודשים. בגיל 20 היא פגשה לראשונה את דרור. הם יצאו 4 פעמים ונפרדו . הוא נסע לקולג' בארה"ב, היא הגיעה לארה"ב למקום אחר. הם נשארו בקשר קצר של מכתבים , ובכך הסתיים הפרק הראשון  . הקשר התחדש כשדרור הכיר בחורה ורצה ייעוץ רומנטי. רובינשטיין נתנה לו ייעוץ כידידה, וכהרגלה נשארה בתמונה . לראות אם האהבה נדלקת, אבל דווקא כשהבחורה ההיא התחילה "להיתפס" דרור נסוג. ואז, בערב תל אביבי אחר, הוא התקשר אל רובינשטיין, הזמין אותה לצאת לשתות משהו , ומאז, כבר שנה, הם יחד.העצות שרובינשטיין נתנה לדרור כדי לתפוס מישהי אחרת, סייעו לו לתפוס אותה . רובינשטיין מלמדת גברים איך לכבוש נשים בנוסחת ה"אל בגט" (ראשי תיבות של איזון, לא להיות צפוי, ביטחון עצמי, גבריות, טיזינג). לשם האיזון , התעקשתי לבחור את סעיפי הנוסחא גם מהזווית הנשית. התברר שעם נשים , כרגיל, הכל מסתבך: "נוכחתי שלנשים יש פחות כוח ליצור שינוי כתוצאות של דייטים ומערכות יחסים, ולא בגלל שהן לא רוצות. לנשים יש יותר נכונות לעבוד על הקשר, אבל את השינוי האמיתי קל לי יותר לחולל אצל גברים" היא אומרת.
-למה?
"כי גברים בוחרים אישה בעיקר בגלל המראה החיצוני. גבר יודע בחמש שניות הראשונות אם יש מצב. אם יש, זה מתחלק לשניים: מצב לסטוץ או למערכת יחסים. אם היא לא מושכת אותו פיזית, זה בזבוז זמן של הבחורה להיות איתו, והגיע הזמן שנפסיק להאשים גברים בשטחיות. הם לא אשמים, זה עניין ביולוגי. בגלל זה אני מייעצת לנשים לא להתעקש על קשרים שלא הולכים, כי גם אם הן מצליחות, הן ימצאו את עצמן נבגדות, או חיות בגיהינום".
 
-אז מה בכל זאת נשים יכולות לעשות כדי להשיג את גבר חלומותיהן?
"לבנות את עצמן, לאהוב את עצמן לשפר את המראה. בין היתר, אני יועצת של jdate. לגברים אני כותבת פרופילים על פי התשובות שלהם בשאלון. נשים אני מתעקשת לפגוש. הגיע אליי לא מזמן בחורה מדהימה , דוקטורנטית , יפה, חתיכה, אבל מה? השיער שלה נראה כמו קן של ציפורים. היא חושבת שזה חמוד. אמרתי: " את נראית מוזנחת תסתפרי, תתאפרי" למרבית הנשים בעולם אין עור מושלם,קצת מייק אפ עוזר, אני יודעת על עצמי, גברים מגיבים אליי אחרת כשאני עם איפור."
 
-אז את מתעקשת לפגוש נשים כדי לתת להן עצות בנוגע למראה"
"גם , וגם לראות מה היא משדרת. יש נשים שמשדרות ' תתחתן איתי , פליז'. תחושה שכל מה שמעניין אותן זה השמלה והקייטרינג . לגבי הפרופיל, אני אומרת, תרשמי כמה שורות חמודות ,מה שמעניין גברים זה ממילא התמונה".
 
-נשמע שאת חושבת שלנשים יותר קשה בתחום הרומנטי.
"אני חושבת שנשים היו יכולות לנהל את העולם טוב יותר מגברים. הסיבה היחידה שזה לא קורה היא לא הריונות , משפחה וילדים. אנחנו יותר חזקות מזה. אלא שגבר יראה חבר שלו עם בחורה פצצה ויגיד 'כזו בחורה אני רוצה' אישה , לעומת זאת, תראה חברה שלה עם גבר שמוצא חן בעיניה ותגיד 'ותו אני רוצה'. כשגברים שואלים אותי למה הם צריכים לשלם על בחורה בדייט, אני אומרת, ביום שיהיה לכן מחזור חודשי ותוכלו ללדת ילדים,יהיה שיווין. אתם צריכים לשלם כי נשים  מרוויחות פחות , אפילו ב אותן עבודות,וכי זו צורת חיזור. עולה הרבה יותר כסך להיות אישה. אנחנו צריכות לממן את כל מה שגברים אוהבים: ציפורניים מטופחות, פן, קרמים שעולים הון, נעליים שמתאימות לתיק. אם לגבר מסוים יש עסק עם נצלנית, אני אלמד אותו לזהות את זה, אבל בגדול-תשלם".
 
את הנוסחא שלה, לעומת זאת, היא נותנת לנו בחינם.ונתחיל באיזון. גבר לדעתה, צריך להקפיד לא להיות דביק, לתת תשומת לב, אבל גם ספייס. לדעת רובינשטיין, דבר שהאישה היא אצלו מספר אחת, אוטומטית יהפוך להיות מקום שני אצלה." נשים אוהבות גברים שיש להם תשוקה למשהו נוסף מלבדן, איזה תחביב, משהו שמדליק אותם"
 
­ומה לגבי נשים, גם הן צריכות משהו נוסף על בן זוגן?
"ברור, ברגע שאישה הופכת את הגבר למרכז היקום שלה, היא נותנת לו עודף תשומת לב בצורה שלא רק לא מושכת, אלא דוחה".
 
-ולמה את מתכוונת ב"לא להיות צפוי"?
"אצל גבר שהוא בייבמאסטר  אין בעיה, יש אתגר. הוא צריך להיות יצירתי, למצוא את הדרך ל"כן".
 
-גם מאישה את מצפה להיות לא צפויה?
לאישה אני ממליצה לא לפתור את הבעיות של הגבר שלה, לתת לו להוביל. כבחורה דומיננטית, אני יודעת כמה קשה להשתלט על הדומיננטיות ולתת למישהו אחר להובילץ היצירתיות של אישה יכולה להתבטא בתחומי החיים שלה, אבל אם גבר אומר לך בדייט השלישי 'אני מחכה לפגוש אותך, אבל יש לי מלא עבודה', אל תגידי 'אין בעיה, אני אחכה לך עד 11 בלילה',ואל תציעי חלופה אחרת, תני לו להוביל".
-נשמע שאת דואגת יותר לאגו הגברי.
"יש הרבה בחורות שמחזיקות סמרטוטים, שהן מאבדות בהם עניין בסופו של דבר. התפקיד של האישה הוא לנסות להשתלט על הגבר, והתפקיד של הגבר הוא לא לתת לזה לקרות אף פעם . חשוב להבין שנשים מנסות להשתלט כדי לדעת כד כמה אפשר לסמוך על הגבר. אם הוא מתקפל בנגיחה הראשונה, איך הוא יגן עליהן ועל הילדים מהאויבים?"
 
-          בשביל גבר צריך ביטחון עצמי, לא?
"כשאני עושה קואוצ'ינג, אני בוחנת מהן האמונות הפנימיות של המאומנים. מה הם חושבים על עצמם, מה עוצר אותם ומה מחזק אותם. לפעמים צריך לצרוב את הדיסק מחדש, כי אני מאמינה שלכל בנאדם יש את הזכות להמציא את עצמו מחדש כל בוקר, וזה נכון לגבי גברים ונשים כאחד ".
 
-ולמה את מתכוונת בהפגנת גבריות?
"הבייב מאסטר צריך להוביל, לא לתת לאישה לטרטר אותו. הוא צריך להיות אסרטיבי, לתת לאישה לבחור מתוך ההיצע שהוא מציע, למשל אם ללכת למסעדת 'רפאל' או ל'גיליס'. לשים גבולות ברורים איפה אני מתחיל ואיפה הזוגיות שלנו מתחילה. וגם להיות ג'נטלמן בלי להתנצל על זה, ולדעת לתמוך ולפרגן . יש הרבה גברים שלא יודעים לפרגן, במיוחד לנשים מצליחות".
 
-ואיך, אם כך, את מגדירה נשיות?
"הרבה נשים טוענות שאני שוביניסטית. נתחיל מזה שאין לי בעיה עם ההגדרה. לדעתי, הפמיניזם,כפי שהוא מוכר היום, פיספס. נשים מתלוננת שבעבודה איזה גבר אר להן שיש להן תחת יפה, צריכות פשוט להגיד לו :" אחלה בליטה יש לך במכנסיים". זו תשובה שתשתיק אותו ותביך אותו, כי מגיע לו. הפמיניזם האמיתי הוא לדעתי להכיר בכך שהנשיות היא כוח רב עוצמה, שניתן להשתמש בו ולנצל אותו . אני בעד נשים שמתלבשות ומתנהגות בצורה נשית. פמיניזם אמיתי זו סולידריות נשית. להבין שדווקא בגלל ההבדלים בין המינים יש לנו כוח מטורף. זה כנראה יהיה הספר הבא שלי, ללמד נשים להיות רכות , אבל עם עוצמה, לאהוב את המיניות ללא תחושת אשמה , לקבל את זה שאנחנו לא יכולות לעשות סטוץ מבלי לצפות אחר כך לטלפון. ומעבר לכל , להכיר בעובדה שהקיום שלנו מושלם כמו שהוא גם בלי בן זוג". ולקינוח- טיזינג: "גבר שמתגרה בבחורה בצורה הומוריסטית משדר שהוא אינטליגנטי. עוד לא פגשתי מישהו עם חוש הומור שהוא מטומטם. השחצנות בזה גורמת לבחורה להבין שהגבר מחזיק מעצמו, וזה מעלה גם את ערכה."
 
-גם לנשים "מותר" לעשות טיזינג, או שזה לא מומלץ?
"תמיד נחמד שלבחורה יש חוש הומור, אבל צריך להיות זהירה עם זה. לנשים יש נטיה לסרקאזם, והרבה גברים נרתעים מזה. ברמת השעשוע, בחורה שעושה טיזינג זה נחמד. כקונספט- זה לא יועיל."
 
-הנוסחא שלך מחזירה אותנו לתקופה שבה נשים היו צריכות לשחק את האישה הקטנה.
"נהדר! אני מאמינה גדולה בנוסטלגיה וברומנטיקה. להבדיל ממומחים אחרים, אני מתרגמת את התובנות שלי למציאות שכיף לחיות בה. לגבי האישה הקטנה, אין שום דבר קטן בלהשתמש בכוח הנשי על מנת לתת לגבר שאיתך תחושה טובה בזוגיות. הכוח לעשות את זה הוא הכל, חוץ מקטן.
 
 
 
 
 


חזרה ל - כתבות בעיתונים
שלח לחבר

 "הסמינר הגדול!"

שלושה מפגשים ברצף
מיום ה' בערב.

נמשכת ההרשמה לסמינר הבא:

____________

הסמינר הגדול:

חמישי - 17:00-22:00
שישי  -13:00-18:00 
ש
בת - 17:00-22:00

__________

20 לאפריל -
"שימור הזוגיות"

 10 למאי -
קורס "עקרונות המשיכה"

(קורסים מעורבים)

________

18 לאפריל 2016

קורס " ביטחון והערכה "

(מעורב)

__________

 

שרוני מנחה מדהימה, כאריזמטית ומשכנעת,היא חיה את החזון שלה בצורה בלתי מתפשרת ולא מאפשרת לאף אחד "לחמוק" או "לברוח" מההצלחה,עברתי את הסמינר לפני חודש, אני משתתף קבוע בערבי הבוגרים ומרוויח כל פעם מחדש,  התקשורת שלי עם נשים או בכלל עלתה בכמה דרגות! ממליץ לכולם!

 

שרוני,
סיימנו אתמול את הסמינר ורציתי להגיד תודה! תודה על הרצינות ההשקעה והעבודה הקשה שרואים שנעשתה  על מנת ליצור את הסמינר המבריק הזה. תודה על היחס האישי והנכונות לענות על כל שאלה. תודה שאמרת את כל מה שאת חושבת על הזקוק לשיפור ולא חסכת דבר, רק ככה משתפרים. מבחינתי זו התחלה חדשה, פרק חדש בחיים, אני יכול להגיד בכנות שהסמינר פשוט שינה לי את צורת החשיבה  (משפטים כמו "עזוב, היא לא בליגה שלך" יצאו מהלקסיקון).את הכלים שלקחתי מהסמינר אי אפשר למדוד בכסף, פשוט שינית לי את החיים ב-180 מעלות. מביישן שמעולם לא ניגש לבחורה בפאב, לילד בחנות ממתקים שבא וטועם מכל סוכריה מתוקה בחנות.

שרוני, את מדהימה! תודה תודה תודה!
שלומי 
 
 
הצוות שלנו, ההצלחה שלך!
 
באופן אישי באתי בגישה חצי מזלזלת ואכלתי את הכובע יותר מפעם אחת.. אני ממליץ בחום. אתם קונים במחיר מציאה דבר יקר מאוד- את עצמכם בחזרה. תודה רבה שרון.

יניב
לכל הצוות הנפלא! מי שהכיר אותי בסמינר יודע שלא הגעתי אליו בגלל חוסר ביטחון
 עצמי או הערכה עצמית. את זה, ממש לא חסר לי בלשון המעטה.. :-) למרות זאת, למדתי המון איך ההיגיון, המעוות עלי לציין.., של המין הנשי עובד. בזכות שרוני (והצוות כמובן) קיבלתי כלים רבים לזהות את הטעויות השטותיות שאנחנו עושים כל יום ובלי להרגיש 
בכלל עם הנשים שלנו.
למדתי כמה חשוב לשמור על התשוקה והניצוץ בכל שלב של מערכת היחסים, מהפגישה הראשונה ולאורך השנים,  ואיך עושים את זה בצורה הכי טובה שיש.
בעזרת הסמינר הבנתי שאף פעם לא מאוחר להתחיל להבין מה עושה את זה לנשים וכמה כיף זה יכול להיות.
אז נכון, זו עבודה לא קלה וסיזיפית, אבל בסופו של דבר זה משתלם ובענק.
 לא רק במערכות יחסים אלא בחיים בכלל !!
 
לכל מי שמתלבט עדיין וטוען שזה לא בשבילו מכל סיבה שהיא, תחשבו על ההבדל בין מכונית משפחתית נחמדה, לפאררי אדומה ולוהטת...במה אתם מעדיפים לנסוע?
מה יותר מרגש? לבנות בניין דירות סטנדרטי או גורד שחקים מפואר??
 
תזכרו תמיד: מאחורי כל גבר מצליח עומדת אישה !
 
ולשרוני וכל הצוות, תודה רבה על סמינר מרתק ו"פותח סתימות".
 
חן.
 
להרשמה לסמינר לחץ כאן
  

יום חמישי מגיעים ב- 17:30 מסיימים ב- 24:30  כולל אימון שטח בתל אביב
יום שישי מגיעים ב- 12:00  מסיימים ב- 19:00
יום שבת מגיעים ב- 16:45 מסיימים ב- 23:30

 

שרוני..

את באמת אישה מדהימה...!!!

לא מזמן רכשתי את האודיו-בוק...קראתי והפנמתי...פתאום זה כאילו אני משדר כוח .

בחורות לא מפסיקות להגיע ואני מרגיש ממש טוב עם עצמי..!!

נשים שלא האמנתי שיגיעו...אפילו היון תוך כדי מחירת משקפיים במקום עבודתי ,לאחר מכירה של 1000 ש"ח לבחורה מהממת ביופיה איך שהוא מצאתי כוחות לבקש מספר טלפון...והדבר המדהים הזה שעמד מולי לאחר שניה של כאילו מחשבה נתנה לי את מספרה...[[=

את אישה מדהימה וכותבת אדירה...יום אחד כשאסיים את מטרותי אני מגיע לקורס שלך..!!!

כי עם קריאת ספר עשתה בשבילי כ"כ הרבה...הקורס יעשה עוד יותר.

תודה לך שרן וחג שמח..!!

א

 

    לאתר  
    הנשים

   
לחצי כאן
 

ייעוצים אישיים וקוצ’ינג

ייעוץ אישי עבור מי?

רוצה להיות זה עם ההצלחה הכי גבוהה עם נשים?! פגישה אישית נועד לגברים שמבינים שנשים שונות מהם, חושבות אחרת מהם ומתקשרות באופן שונה. גברים הרוצים להוציא מעצמם את המקסימום האפשרי, גברים שמוכנים ללכת עד הסוף. גברים שלא מוכנים להתפשר על בחורות מצויות לעומת רצויות ואטרקטיביות!.


מהו ייעוץ אישי?בפגישה אישית, מאבחנת שרוני או אחת מהיועצות המיומנות שלה את הדרכים הפחות יעילות בה השתמשת ליצירת תקשורת חיזורית עם בחורה, הדרכה צמודה הכוללת שיחה, לימוד שפת גוף מושכת ועוד הרבה טיפים אחרים שיעבדו במיוחד בשבילך.

*היעוץ ניתן גם לנשים המעונינות לשפר את התקשורת שלהן עם גברים - כנסי לאתר הנשים www.princess.co.il

 
השיטה:הפגישה האישית יכולה להיות חד פעמית באם מדובר בנושא ספציפי או סידרה של מפגשים, כששרוני או צוות היועצות שלה עובדות איתך אחד על אחד התוצאות פשוט מ ד ה י מ ו ת..במהלך פגישות אילו תשוחחו על דברים רבים שלא יפורטו כאן.
העיקרון המנחה אותנו הוא לתת לך כלים פרקטיים ככל האפשר לשימוש מיידי!

 

להזמנת ייעוץ אישי לחץ כאן

קוצ’ינג

מה זה קוצ’ינג ובמה זה תורם לי?
למה אנשי עסקים ואנשים שרוצים להצליח לוקחים לעצמם מאמן אישי?
הקואצ’ר האישי שלך הוא מאמן לכל דבר,
רק שהוא לא מאמן אותך איך לפתח את השרירים בגוף אלא אותך כמכלול.
אנשים מכל שכבות האוכלוסיה פונים לאימון אישי על מנת להגיע ליותר השגים בחיים בכל תחום. המאמן האישי בוחן איתך יחד היכן אתה נעצר בחיים ועוזר לך לשבור מכשולים, מעצורים ולהגיע להצלחה.
אומנם יש קשר ישיר לפסיכולוגיה, אבל שלא כמו טיפול אצל פסיכולוג בו אתה יושב ומדבר שעות על גבי שעות עד שדברים מתחילים להתבהר, כאן אתה מקבל כלים להתקדמות באופן מיידי.

כששרוני או צוות היועצות מקבלות אותך לאימון אישי (קוצ’ינג) אתה לא מקבל רק אוזן קשבת, לא נגיד לך רק מה שמתאים לך וכיף לך לשמוע.לא נוותר לך. נדאג שהחלומות הגדולים שלך יצליחו להתגשם.

קוצ’ינג צמח מתוך היעוץ האירגוני ועד היום מרבית הלקוחות שלנו היו אנשי עסקים.
נכון להיום נוכחנו לדעת שלא רק אנשי עסקים יכולים להפיק ולהתקדם בצורה משמעותית בחייהם בעזרת האימון האישי אלא כל אדם ואדם.

 

 

 שרון רובינשטיין - לוגו לבן

 

    

    
    
 סדנאות וקורסים נוספים

    הסמינר הגדול
 
הסמינר הגדול
סמינר אבן היסוד לכל גבר המעוניין בתקשורת
בעלת עוצמה עם נשים.
בחירת בת הזוג / התחלות, ביטחון עצמי מול ביישנות, שיחות טלפון, הדייט וכמובן סקס..
לפרטים מלאים 
    קואצ'ינג לחיים
 
קואצ'ינג לחיים
בסידרה של מספר מפגשים בכמה חודשים
בודדים תוכל לחולל מהפך בחיים שלך.
כלים פרקטיים, עשייה ולא נבירה תוביל
אותך בעזרת המאמן האישי שלך להצלחה בכל תחום בחיים שתבחר.
לפרטים מלאים 

   ... להפוך ידידה לבת זוג
 
... להפוך ידידה לבת זוג
נמאס לך מעודף ידידות? רוצה לשנות את התקשורת שלך? יש לך ידידה קרובה שהיית רוצה להפוך למאהבת? למד מדוע היא כל כך אוהבת אותך אבל לא נמשכת אליך...
לפרטים מלאים 
    קורסים והשתלמויות
 
קורסים והשתלמויות
קורסים והשתלמויות אלו מיועדים לגברים המעונינים ללמוד תקשורת עם נשים במיקוד ספציפי. נושאים כמו: שפת גוף, הפיכת ידידה לבת זוג, תקשורת מינית וכדומה.
לפרטים מלאים 

   כל הזכויות שמורות לחברת אומרטה גלובל בע"מ ©