רוצה לקבל טיפים חינם?
מאמרים חדשים
כל שבוע למייל שלך 

 


כל השאלות, כל מה שרצית לדעת. כתבות עיתונים:

  ידיעות אחרונות, מעריב, את,  לאשה, בלייזר, כולל תמונות


 קטעי וידאו -ראיונות TV,  ערוץ 1, ערוץ 2, ערוץ 10, אינטרנט

סיור מודרך באתר

אולי תרצה לקרוא עוד...

מתגעגע לאקסית? רוצה
לחזור אליה?

מאוהב בידידה שלך? רוצה להשיג כל בחורה?

איך להחזיר את האקסית

בחורות יפות נמשכות למכוערים

אתה עושה לה פרפרים בבטן?

אני נמוך, היא גבוהה...

דייט לא סטנדרטי וחבר
לא מפרגן


מה נשים רוצות? הספר

קאוצ’ינג להצלחה בחיים

ייעוץ אישי להצלחה עם נשים

טיפים לאתרי הכרויות

מסנג’ר - איך לדבר איתה?

להתחיל עם בחורות בבר..

אתרי הכרויות - מתי סוגרים את הפרופיל?

כשהיא אומרת שהיא התחילה לצאת עם מישהו...

דייט ראשון באור יום? מה לא לעשות בדייטים? 

אתרי הכרויות - מה קורה מהצד שלה?

נתנה לי את הטלפון שלה אבל היא לא עונה...

תאריכי סמינרים והשתלמויות

קישורים ולינקים

 

כתבות בעיתונים

כתבה שהתפרסמה בלאישה 30.5.05  
עמ' 52-56 מאת מעיינה שנהר זוכרים את ה"כללים"? זה הספר שכתבו שתי נשים אמריקאיות (הלן פיין ושרי שניידר), ובו הן מלמדות את הקוראות איך לתמרן גברים, כך שיימשכו אליהן בעבותות קסם.
אז עכשיו יש לנו "הכללים" לגברים, והפעם מתוצרת כחול-לבן.
שרון רובנישטיין, ישראלית בת 32, כתבה את "מה היא רוצה..", ספר שאמור ללמד גברים איך לכבוש כל אישה שהם מעוניינים בה- או, כפי שמצהירה כותרת המשנה של הספר, "איך תגרום לכל אישה לרצות אותך". כן , ממש כך.

כבר בפתיחת הספר, מסבירה רובינשטיין לקורא: "מותר לך לרצות כל אישה פנויה, גם אם היא עשירה ממך,יפה ממך וחכמה ממך. 
יש לך זכות לרצות כל אחת ויש לך מה לתת לכל אחת, מהסיבה הפשוטה- שאתה גבר... היתרון הגדול שיש לך הוא שאף אחד אינו שכלתני באהבה. במיוחד לא הנשים.
כל מה שאנחנו רוצות זה שתגרום לנו להרגיש בעננים".
וזה מה שהיא עושה במהלך 238 עמודי ספרה: מסבירה לגברים איך לגרום לנו להרגיש מיוחדות, נחשקות, נאהבות, מסוקרנות ומעוניינות בטירוף.
באופן כללי, מדובר באוסף של כללי התנהגות, שאם מיישמים אותם אמורים לגרום גם ליפה ולמחוזרת שבנשים להתאהב בך.
הספר חף מכל תקינות פוליטית, אבל ניחן בחוכמה עממית, בסיסית, אפשר כמעט להגיד: חוכמת רחוב.
במילים אחרות:
 הדברים שכתובים שם, גם אם הם לא תקינים פוליטית, בדרך כלל עובדים.

"זה ספר שהוא התנ"ך של הגברים", אומרת לרובינשטיין, בלי להתאמץ לזייף צניעות.
"זה הולך להיות משהו עולמי".
"חיפשתי נישה שבה אין לגברים חומר הדרכה, ומצאתי שאין עצות איך מתחילים עם בחורות או איך מנהלים את הדייטים הראשונים, שזו התקופה הקריטית שצריך לצלוח אותה כדי לבנות מערכת יחסים משמעותית".
ומה עושה אותה לסמכות בנושאים האלה? "כבר הרבה זמן אני הגורו של החברים שלי כשמדובר בענייני זוגיות", היא אומרת. "חברים הביאו עוד חברים, שביקשו שאייעץ להם בתשלום.
הם הביאו עוד חברים, וכולם ביקשו דבר אחד: תכתבי כבר את הספר שיכלול את כל העצות".
רובינשטיין לא הסתפקה בידע אישי.
"במשך למעלה משנה ערכתי מחקר", היא מספרת, "שכלל כ-500 נשים, בעיקר מאיזור המרכז- משום שתל אביב היא מובילת האופנה בארץ, ובה יש המספר הרב ביותר של רווקים ורווקות.
הסקר כלל כארבעים שאלות, שקשורות לכל מיני שלבים בחיזור.
כשמצאתי אצל נשים את המשפט "אני לא יודעת מה היה בו, אבל הוא פשוט עשה לי את זה", עברתי איתן על כל הפרטים הכי קטנים- מהרגע הראשון שהם הכירו- שעשו את המפגש למרתק. כך עליתי על הרבה סוגי התנהגות שחזרו על עצמם, והם שהופכים את הגבר לכובש לבבות.
את כל הידע הזה ריכזתי בספר".

 לחץ כאן לתמונות נוספות מהכתבה

רובינשטיין גבוהה, נאה תמירה, והיא מלאה ביטחון עצמי, ובצדק.
יש לה המון סקס- אפיל, וגברים אכן נופלים לרגליה.
היא מגדירה את עצמה כ"יועצת חברתית", וב-32 שנותיה הספיקה לעשות לא מעט דברים. בכל מקרה, היא תמיד מכוונת רחוק וגבוה.
היא נולדה בתל אביב, לאמא שהיא מאפרת מקצועית וצלמת, ולאב שהיה עד לפרישתו קבלן עבודות עפר..
בגיל הגיוס צה"ל לא גייס אותה בגלל אסטמה חמורה ("דרך אגב, התגברתי עליה בעזרת היפנוזה ואוטוסוגסטיה, עובדה, היום אני מעשנת וזה לא מפריע לי"). היא נסעה לניו יורק, ותוך חודשים אחדים מצאה עצמה נשואה שם לישראלי בן 27. כעבור שמונה חודשים הבינו שניהם שהנישואים היו טעות, והתגרשו בדרכי נועם (" הוא איש טוב, נשוי לאישה מקסימה, יש להם שני ילדים והם גרים ליד הכינרת").
 
בשנים שלאחר מכן חילקה שרון את זמנה בין ישראל לארצות הברית, ועסקה במגוון עיסוקים: היא הקימה עם חברים את הדיסקוטק פרפל-הום ביפו, וכשמיצתה את הנושא טסה שוב לניו יורק, שם עבדה ביחצנות של ברים ודיסקוטקים. במקביל למדה פסיכולוגיה וחינוך, ואפילו בילתה חצי שנה בסטודיו למשחק של לי שטרסברג, עד שהבינה שזה לא בשבילה. היא גם הקימה עסק של דוכנים למכירת ספרים בניו יורק, שדי הצליח כלכלית. בתקופות השהייה בארץ היא פתחה חנות מתנות לגברים, אחר כך הייתה מרצה לאנגלית עסקית במכללה, וב-2001 אף הקימה מכללה משלה: "מכללת רבינשטיין להשכלה". 11 מורים עבדו אצלה בהוראת מתמטיקה, לשון ואנגלית לבגרות. כעבור שנתיים , אחרי אהבה נכזבת, היא מאבדת גם את האנרגיות להמשיך ולהחזיק את המכללה. במקביל לשנים הללו, היא מנהלת שישה שבעה קשרים ארוכי טווח, ועשרות דייטים בתקופות הביניים.
לפני שנתיים הייתה מאורסת לבחור אמריקאי בשם ג'ייק שולמן. הסיפור בשברון לב: ג'ייק מת במפתיע מדום לב, בגיל 34. אמו מצאה אותו שרוע על רצפת המטבח בדירתו. שרון הייתה באותה תקופה בישראל. "נשארתי עם צער אדיר שאילו הייתי לידו ולא בארץ, הייתי יכולה להזעיק עזרה רפואית בעוד מועד", היא אומרת בדמעות.
 
בחודשים האחרונים, בן הזוג שלה הוא דרור, איש פרסום בן 33 וחצי שהכירה לראשונה כבר בגיל 19. דרור היה אחד הגברים שבאו להתייעץ עם שרון. הייתה לו מערכת יחסים ממושכת שהסתיימה שמונה חודשים קודם לכן, ודרור רצה מאוד לחדש אותה. " עשה בדיוק מה שאני אומרת לך, ואם היא חוזרת אליך, אתה מזמין אותי לארוחה", אתגרה אותו היועצת. הוא עשה כדבריה, צעד אחר צעד, והאקסית אכן חזרה לזרועותיו. אלא שאז התברר לו שאין לו כבר עניין בה: "אני לא מתפלאת", אמרה לו שרון. "אחרי שמונה חודשים אנשים מתרחקים". מאז הם ביחד, אבל שרון מתעקשת שכל אחד יגור בדירתו, את הלילות הם מבלים ביחד, או פה או שם.
 
 
לגברים שאוהבים נשים
לשרון יש תכניות מרחיקות לכת לגבי הספר שלה. היא כבר חושבת על תרגום לרוסית ("כי יש פה מאות אלפי עולים מרוסיה בארץ") ולאיטלקית ("כי לאיטלקים יש טמפרמנט דומה לזה של הישראלים").
את הספר היא מוכרת בשלב זה רק דרך האתר שלה באינטרנט 
(
www.babemaster.co.il), 
ודרכו פונים אליה גם מבקשי הייעוץ 
(תמורת תשלום, כמובן), שיכולים לקבל הדרכה וליווי למה לא הולך להם עם בחורות. רובינשטיין גם הכשירה חמש יועצות נוספות, שכאשר יגבר הביקוש, ייעצו וידריכו לפי הפילוסופיה שלה. 

תני את חמש העצות הטובות ביותר, שיהפכו כל גבר לכובש לבבות.
1. איזון. יש גברים שמרעיפים מחמאות ואהבה על הבחורה, לא יודעים גבולות ומציפים אותה. אני אומרת שצריך לעשות שני צעדים קדימה וצעד אחד אחורה. אתאר מצב. נניח שהבחורה שלך נתקעה עם המכונית, צלצלה אליך ואתה במחווה אבירית, באת וחילצת אותה. באותו ערב, אפילו אם קבעתם קודם להיפגש תבטל. כי אם תופיע גם בערב, זה יהיה יותר מדי. תן לה להתגעגע, תיצור מצבים לא ברורים. נשים לא אוהבות גברים מובנים מאליהם. הן רוצות קצת מסתורין.
2. לא להיות צפוי. תפתיע ביצירתיות. לדוגמא, לבחור שיצא עם אשה שהיא כולה מותגים ויוקרה, הצעתי: קח אותה לחומוסייה או שיפודייה. אם תיקח אותה למסעדה יוקרתית, זה צפוי מדיי וזה מראה שאתה נורא משתדל. תראה לה שאתה לא מתרגש מהעושר שלה.
3.במיטה, אם אתה משאיר אשה לא מסופקת, אתה לוזר. אתה משקיע בהשכלה, במקצוע, בטיפוח הגוף. אין סיבה שלא תשקיע גם בקניית ספר טוב של הדרכה מינית.
4. גבריות. תפגין אבירות. גברים בימינו שכחו מה זו אבירות, וחושבים שבחורות מזלזלות בתכונה הזו. ממש לא! אל תיתן לה לסחוב את הסלים שלה. תהיה החלטי. זה מאוד לא מושך כשגבר מתלבט עשרים דקות לאן לצאת ומה לעשות. כשאתה נותן לבחורה להחליט איפה לבלות, היא תרגיש נשית לידך. כל אשה רוצה להיכבש. אני יצאתי עם בחורים בגובה מטר תשעים,שהיו מחזיק המפתחות שלי.כל דבר שאמרתי, ענו "כן". זה נורא לא מאתגר.
5. טיזינג. הכוונה היא לסוד של הומור שנון, בלי להתחיל לספר בדיחות ולהפוך לליצן. בהתאם למצב, אמור לבחורה דברים שייגרמו לה להרגיש חוסר ביטחון משולב בשעשוע ועניין. הכל בשיטת הסטירה והליטוף.
 
מה לגבי הסוגיה הרת הגורל: מי משלם את החשבון בבית קפה?
"חד משמעית הבחור. זה חלק מהחיזור. בעיני, זה דוחה שבחור מצפה בכלל שתתחלקי איתו בהוצאות הקפה הראשון או באלה שבאים אחריו, בראשית הקשר. שגברים לא יתפלאו אחר כך שהבחורה מנפנפת אותם.
אני וחברות יושבות בבית קפה ורואות בחור בדייט שקיבל את החשבון.
הוא מסתכל על החשבון, מניח אותו על השולחן ומחפש כסף. כמובן, בינתיים הבחורה מוציאה כסף, שואלת אותו מה החלק שלה והאידיוט אפילו עונה לה. זה גבר זה?".
 
תגידי, מה קרה לכל נושא השוויון שאנחנו נלחמות עליו?
"באותו הרגע שגבר נותן לי לשלם הוא נהייה בעיני סוג של בחורה. זה לא אומר שאני כבר לא אחבב אותו, אבל אני אכבד אותו בדיוק כמו חברה טובה".
 
מה העצה החשובה שיש לך בענייני סקס?
"גברים לא יודעים אמת אחת פשוטה: אשה אמנם רוצה להרגיש ליידי בחוץ וזונה במיטה, אבל היא לא רוצה שהוא יחשוב עליה כך.
גבר טוב במיטה הוא זה שנותן לבת הזוג שלו תחושה טובה לגבי המיניות שלה.
בייבמאסטר הוא גבר שנשים מתמכרות אליו, וחלק מההתמכרות הזאת תלויה גם בהשקעה שלו בחדר המיטות".
את מגלה לגברים את הסודות הקטנים של נשים. ואם הן ינצלו אותם בצורה מניפולטיבית? האם זה הוגן?
"מי שהיה מניאק יישאר מניאק, וגם לא יקנה את הספר הזה.
מניאקים הם בחורים שאשה אחת או יותר השאירו עליהם שריטה עמוקה, ולכן הפכו כאלה.
 "מה שהיא רוצה.." הוא ספר לגברים שאוהבים נשים.
אני מקווה להגיע למקום שבו גברים יבינו שלפני שהם מאשימים בחורות בחוסר נכונות או בשחצנות, שיתנו קודם מבט ארוך בעצמם, ויחשבו: אילו אני בחורה, האם הייתי נמשך לאישיות כמו שלי? זו צריכה להיות השאלה של כל בחור, רווק או פנוי. ."
"את לא מבינה שמה שאני עושה זו מתנה לבחורות. אני כותבת לגברים כדי שלנשים יהיה טוב. זו השורה התחתונה שמעניינת אותי.
אין דבר שהאשה רוצה יותר מאשר להרגיש נחשקת, מוערכת, נאהבת. ואני מלמדת את הבחורים לעשות את זה".
 


חזרה ל - כתבות בעיתונים
שלח לחבר

 "הסמינר הגדול!"

שלושה מפגשים ברצף
מיום ה' בערב.

נמשכת ההרשמה לסמינר הבא:

____________

הסמינר הגדול:

חמישי - 17:00-22:00
שישי  -13:00-18:00 
ש
בת - 17:00-22:00

__________

20 לאפריל -
"שימור הזוגיות"

 10 למאי -
קורס "עקרונות המשיכה"

(קורסים מעורבים)

________

18 לאפריל 2016

קורס " ביטחון והערכה "

(מעורב)

__________

 

שרוני מנחה מדהימה, כאריזמטית ומשכנעת,היא חיה את החזון שלה בצורה בלתי מתפשרת ולא מאפשרת לאף אחד "לחמוק" או "לברוח" מההצלחה,עברתי את הסמינר לפני חודש, אני משתתף קבוע בערבי הבוגרים ומרוויח כל פעם מחדש,  התקשורת שלי עם נשים או בכלל עלתה בכמה דרגות! ממליץ לכולם!

 

שרוני,
סיימנו אתמול את הסמינר ורציתי להגיד תודה! תודה על הרצינות ההשקעה והעבודה הקשה שרואים שנעשתה  על מנת ליצור את הסמינר המבריק הזה. תודה על היחס האישי והנכונות לענות על כל שאלה. תודה שאמרת את כל מה שאת חושבת על הזקוק לשיפור ולא חסכת דבר, רק ככה משתפרים. מבחינתי זו התחלה חדשה, פרק חדש בחיים, אני יכול להגיד בכנות שהסמינר פשוט שינה לי את צורת החשיבה  (משפטים כמו "עזוב, היא לא בליגה שלך" יצאו מהלקסיקון).את הכלים שלקחתי מהסמינר אי אפשר למדוד בכסף, פשוט שינית לי את החיים ב-180 מעלות. מביישן שמעולם לא ניגש לבחורה בפאב, לילד בחנות ממתקים שבא וטועם מכל סוכריה מתוקה בחנות.

שרוני, את מדהימה! תודה תודה תודה!
שלומי 
 
 
הצוות שלנו, ההצלחה שלך!
 
באופן אישי באתי בגישה חצי מזלזלת ואכלתי את הכובע יותר מפעם אחת.. אני ממליץ בחום. אתם קונים במחיר מציאה דבר יקר מאוד- את עצמכם בחזרה. תודה רבה שרון.

יניב
לכל הצוות הנפלא! מי שהכיר אותי בסמינר יודע שלא הגעתי אליו בגלל חוסר ביטחון
 עצמי או הערכה עצמית. את זה, ממש לא חסר לי בלשון המעטה.. :-) למרות זאת, למדתי המון איך ההיגיון, המעוות עלי לציין.., של המין הנשי עובד. בזכות שרוני (והצוות כמובן) קיבלתי כלים רבים לזהות את הטעויות השטותיות שאנחנו עושים כל יום ובלי להרגיש 
בכלל עם הנשים שלנו.
למדתי כמה חשוב לשמור על התשוקה והניצוץ בכל שלב של מערכת היחסים, מהפגישה הראשונה ולאורך השנים,  ואיך עושים את זה בצורה הכי טובה שיש.
בעזרת הסמינר הבנתי שאף פעם לא מאוחר להתחיל להבין מה עושה את זה לנשים וכמה כיף זה יכול להיות.
אז נכון, זו עבודה לא קלה וסיזיפית, אבל בסופו של דבר זה משתלם ובענק.
 לא רק במערכות יחסים אלא בחיים בכלל !!
 
לכל מי שמתלבט עדיין וטוען שזה לא בשבילו מכל סיבה שהיא, תחשבו על ההבדל בין מכונית משפחתית נחמדה, לפאררי אדומה ולוהטת...במה אתם מעדיפים לנסוע?
מה יותר מרגש? לבנות בניין דירות סטנדרטי או גורד שחקים מפואר??
 
תזכרו תמיד: מאחורי כל גבר מצליח עומדת אישה !
 
ולשרוני וכל הצוות, תודה רבה על סמינר מרתק ו"פותח סתימות".
 
חן.
 
להרשמה לסמינר לחץ כאן
  

יום חמישי מגיעים ב- 17:30 מסיימים ב- 24:30  כולל אימון שטח בתל אביב
יום שישי מגיעים ב- 12:00  מסיימים ב- 19:00
יום שבת מגיעים ב- 16:45 מסיימים ב- 23:30

 

שרוני..

את באמת אישה מדהימה...!!!

לא מזמן רכשתי את האודיו-בוק...קראתי והפנמתי...פתאום זה כאילו אני משדר כוח .

בחורות לא מפסיקות להגיע ואני מרגיש ממש טוב עם עצמי..!!

נשים שלא האמנתי שיגיעו...אפילו היון תוך כדי מחירת משקפיים במקום עבודתי ,לאחר מכירה של 1000 ש"ח לבחורה מהממת ביופיה איך שהוא מצאתי כוחות לבקש מספר טלפון...והדבר המדהים הזה שעמד מולי לאחר שניה של כאילו מחשבה נתנה לי את מספרה...[[=

את אישה מדהימה וכותבת אדירה...יום אחד כשאסיים את מטרותי אני מגיע לקורס שלך..!!!

כי עם קריאת ספר עשתה בשבילי כ"כ הרבה...הקורס יעשה עוד יותר.

תודה לך שרן וחג שמח..!!

א

 

    לאתר  
    הנשים

   
לחצי כאן
 

ייעוצים אישיים וקוצ’ינג

ייעוץ אישי עבור מי?

רוצה להיות זה עם ההצלחה הכי גבוהה עם נשים?! פגישה אישית נועד לגברים שמבינים שנשים שונות מהם, חושבות אחרת מהם ומתקשרות באופן שונה. גברים הרוצים להוציא מעצמם את המקסימום האפשרי, גברים שמוכנים ללכת עד הסוף. גברים שלא מוכנים להתפשר על בחורות מצויות לעומת רצויות ואטרקטיביות!.


מהו ייעוץ אישי?בפגישה אישית, מאבחנת שרוני או אחת מהיועצות המיומנות שלה את הדרכים הפחות יעילות בה השתמשת ליצירת תקשורת חיזורית עם בחורה, הדרכה צמודה הכוללת שיחה, לימוד שפת גוף מושכת ועוד הרבה טיפים אחרים שיעבדו במיוחד בשבילך.

*היעוץ ניתן גם לנשים המעונינות לשפר את התקשורת שלהן עם גברים - כנסי לאתר הנשים www.princess.co.il

 
השיטה:הפגישה האישית יכולה להיות חד פעמית באם מדובר בנושא ספציפי או סידרה של מפגשים, כששרוני או צוות היועצות שלה עובדות איתך אחד על אחד התוצאות פשוט מ ד ה י מ ו ת..במהלך פגישות אילו תשוחחו על דברים רבים שלא יפורטו כאן.
העיקרון המנחה אותנו הוא לתת לך כלים פרקטיים ככל האפשר לשימוש מיידי!

 

להזמנת ייעוץ אישי לחץ כאן

קוצ’ינג

מה זה קוצ’ינג ובמה זה תורם לי?
למה אנשי עסקים ואנשים שרוצים להצליח לוקחים לעצמם מאמן אישי?
הקואצ’ר האישי שלך הוא מאמן לכל דבר,
רק שהוא לא מאמן אותך איך לפתח את השרירים בגוף אלא אותך כמכלול.
אנשים מכל שכבות האוכלוסיה פונים לאימון אישי על מנת להגיע ליותר השגים בחיים בכל תחום. המאמן האישי בוחן איתך יחד היכן אתה נעצר בחיים ועוזר לך לשבור מכשולים, מעצורים ולהגיע להצלחה.
אומנם יש קשר ישיר לפסיכולוגיה, אבל שלא כמו טיפול אצל פסיכולוג בו אתה יושב ומדבר שעות על גבי שעות עד שדברים מתחילים להתבהר, כאן אתה מקבל כלים להתקדמות באופן מיידי.

כששרוני או צוות היועצות מקבלות אותך לאימון אישי (קוצ’ינג) אתה לא מקבל רק אוזן קשבת, לא נגיד לך רק מה שמתאים לך וכיף לך לשמוע.לא נוותר לך. נדאג שהחלומות הגדולים שלך יצליחו להתגשם.

קוצ’ינג צמח מתוך היעוץ האירגוני ועד היום מרבית הלקוחות שלנו היו אנשי עסקים.
נכון להיום נוכחנו לדעת שלא רק אנשי עסקים יכולים להפיק ולהתקדם בצורה משמעותית בחייהם בעזרת האימון האישי אלא כל אדם ואדם.

 

 

 שרון רובינשטיין - לוגו לבן

 

    

    
    
 סדנאות וקורסים נוספים

    הסמינר הגדול
 
הסמינר הגדול
סמינר אבן היסוד לכל גבר המעוניין בתקשורת
בעלת עוצמה עם נשים.
בחירת בת הזוג / התחלות, ביטחון עצמי מול ביישנות, שיחות טלפון, הדייט וכמובן סקס..
לפרטים מלאים 
    קואצ'ינג לחיים
 
קואצ'ינג לחיים
בסידרה של מספר מפגשים בכמה חודשים
בודדים תוכל לחולל מהפך בחיים שלך.
כלים פרקטיים, עשייה ולא נבירה תוביל
אותך בעזרת המאמן האישי שלך להצלחה בכל תחום בחיים שתבחר.
לפרטים מלאים 

   ... להפוך ידידה לבת זוג
 
... להפוך ידידה לבת זוג
נמאס לך מעודף ידידות? רוצה לשנות את התקשורת שלך? יש לך ידידה קרובה שהיית רוצה להפוך למאהבת? למד מדוע היא כל כך אוהבת אותך אבל לא נמשכת אליך...
לפרטים מלאים 
    קורסים והשתלמויות
 
קורסים והשתלמויות
קורסים והשתלמויות אלו מיועדים לגברים המעונינים ללמוד תקשורת עם נשים במיקוד ספציפי. נושאים כמו: שפת גוף, הפיכת ידידה לבת זוג, תקשורת מינית וכדומה.
לפרטים מלאים 

   כל הזכויות שמורות לחברת אומרטה גלובל בע"מ ©