רוצה לקבל טיפים חינם?
מאמרים חדשים
כל שבוע למייל שלך 

 


כל השאלות, כל מה שרצית לדעת. כתבות עיתונים:

  ידיעות אחרונות, מעריב, את,  לאשה, בלייזר, כולל תמונות


 קטעי וידאו -ראיונות TV,  ערוץ 1, ערוץ 2, ערוץ 10, אינטרנט

סיור מודרך באתר

אולי תרצה לקרוא עוד...

מתגעגע לאקסית? רוצה
לחזור אליה?

מאוהב בידידה שלך? רוצה להשיג כל בחורה?

איך להחזיר את האקסית

בחורות יפות נמשכות למכוערים

אתה עושה לה פרפרים בבטן?

אני נמוך, היא גבוהה...

דייט לא סטנדרטי וחבר
לא מפרגן


מה נשים רוצות? הספר

קאוצ’ינג להצלחה בחיים

ייעוץ אישי להצלחה עם נשים

טיפים לאתרי הכרויות

מסנג’ר - איך לדבר איתה?

להתחיל עם בחורות בבר..

אתרי הכרויות - מתי סוגרים את הפרופיל?

כשהיא אומרת שהיא התחילה לצאת עם מישהו...

דייט ראשון באור יום? מה לא לעשות בדייטים? 

אתרי הכרויות - מה קורה מהצד שלה?

נתנה לי את הטלפון שלה אבל היא לא עונה...

תאריכי סמינרים והשתלמויות

קישורים ולינקים

 

כתבות בעיתונים

כתבה בעיתון אנשים 
תפסיק לחשוב כמו ז' כתבתו של שי טרייטל צלם: חנוך גריזיצקי
 
שרון (שרוני) רובינשטיין (32), יועצת שמעבירה קואץ' רומנטי" – אימון שמטרתו
לאפשר לגברים להגיע לליבן של הנשים.
לשם כך גם כתבה ספר "מה היא רוצה.." ומעבירה סדנאות ומפגשים אחד על אחד.
הכל כדי לגרום לנו, הגברים, לקלוט איך תופסים כל אחת, כל פנטזיה: גבוהה, רזה, פצצה, חכמה, חייתית, עשירה, יפה, נמרה. הכל. הכל מונח לנו מתחת לידיים.
אנחנו רק צריכים להבין מה עושים עם זה ואיך לא מקלקלים לעצמנו.

כבר באתר של רובינשטיין
www.babemaster.co.il    מחכות עשרת הדיברות לגבר שרוצה להיות בייבמאסטר אמיתי. למשל עליו להיות בלתי צפוי ולהתגרות בנשים, הוא צריך להיות גברי, מלא חיים והומור. בין השאר, הוא חייב, איך לא, להיות אלוף במיטה.
 
אני מחליט לנסות ולכבוש את ליבה של רובינשטיין. אך מאחר ולהיות אלוף במיטה לא כדאי לי לנסות, אם אני לא רוצה להפוך לשיפוד שישליק ע"י אשתי, אז כדאי שאבדוק אם הדיברות האחרות עוברות על רובינשטיין והאם היא עצמה, עומדת  בכללים שהיא יצרה עבור בחורי ישראל הנואשים.
בתור בשלן מקצועי ,אני מחליט ללכת על "תרגיל הפוקאצ'ה שלי,שכבר המיס לבבות נקביים רבים.אני אצור איתה פוקאצ'ה. יחד נלוש את הבצק בעל ניחוחות שמן הזית והרוזמרין.
אני אפתיע אותה, אבלבל אותה, אוציא אותה מאיפוס. האם זה ירגש אותה? יסעיר אותה? או שמה היא תישאר אדישה?
אני מגיע חמוש בדיבר העשירי – על הגבר להיות  בטוח בעצמו. אז הנה, אני קונה חומרים ובדרך אגב, אומר לרובינשטיין בגבריות שלווה:"יש לך תנור"?.אני שומע הססנות בקולה, מה לעיתונאי ולתנור. אבל בכל זאת היא נעתרת לחיזוריי העיתונאיים ואנחנו קובעים להיפגש בדירתה,אי שם בגוש דן.
 
אוי ואבוי , פישלתי
 
אני בפתח ביתה. לבי הולם .איך היא תגיב? שרוני לא  מראה כל  סימני התרגשות. אתה רוצה להכין פואקצ'ה? אין לי בעיה. היא נשארת לשבת בסלון.אני,שבניתי כבר על ידיים מלאות בקמח וראיון חושפני, נותר לבדי במטבח לערבב שמרים וקמח.אידיוט מושלם. אני מוחה בפניה שאפילו לא הסתקרנה לבדוק איך הכנתי אותה.כשאני רואה שהניסיון הראשון שלי להמיס אותה לא הצליח, אני נזכר שקראתי אצלה שאשה גם בוחנת את הגבר ואסור לי לוותר ישר.
 
 נדמה שאת מכניסה את כל הנשים והגברים לאותו מודל.
מה, זה עד כדי כך נוסחתי שמה שמדליק בחורה אחת , ידליק עוד עשר?
 
"מסתבר שיש עוד דברים שמאפיינים אותנו ויש לנו רצונות די דומים. ערכתי ראיונות לכאלף בנות והגעתי למסקנה שיש הרבה מאוד משותף.תמיד אנשים אומרים: 'אני אהיה כמו שאני והיא תאהב אותי איך שאני'. זה נראה להם צבוע ללמוד משהו בעניין הזה. אני אומרת דבר פשוט מאוד: כשנולדת , ידעת שצריך להגיד שלום במדרגות לשכנים? לא ידעת. ההורים או החברה לימדו אותך. אז אתה יכול להתבטא בצורה מסיומת ולעורר אצל הבחורה משהו, ואתה רואה שזה עושה לה טוב, מה רע בזה?".
זה תמצית הרעיון של רובינשטיין. היא מבקשת ללמד אותנו, הגברים ,וגם נשים לפעמים , איך לעורר תשוקה ומשיכה אצל המין הנשי. דרכי תקשורת שלא לימדו אותנו, לדבריה, בבית הספר, ועל כן היא לקחה על עצמה את המשימה. "ברגע שיש תשוקה בין אחד לשני", היא קוראת את מחשבותיי,"אפשר תמיד להתגבר על הכול. למה בני זוג חיים שנה שנתיים לפני הנישואין והכל זורם, אחר כך הם מתחתנים ופתאום הכל מתפוצץ להם בפרצוף.

הרי הקונפליקטים היו שם לפני. רק שברגע שיש תשוקה, הפשרות גדולות. זה השמן שבין הגלגלים וזה מה שאני עושה. הכל יותר זורם ואפשר להתגבר על פערים מטורפים".
 
אבל לפני כל הפשרות , בלילה ההוא , בבר או בדייט ראשון.
מה הבעיה המרכזית אצל גבר כשהוא מתחיל עם אשה?
 
"גברים מאוד מתאמצים בדייט ובחורה מרגישה את זה. ברגע שהוא נותן לה מילולית ופיסית  את התחושה: ' אני מאוד רוצה שתאהבי אותי', הוא מעביר מסר אחר. מסר שהוא אפילו לא דמיין שהעביר:'אני לא טוב מספיק ובגלל זה אני משתדל כל כך לרצות אותך'.  בעצם הוא שם את עצמו בעמדה הרבה יותר נמוכה בגלל ההתנהגות הזאת".
אוי ואבוי, אני אומר לעצמי, פישלת. גם אתה מתאמץ יותר מדי עם הפוקרצ'ה. אני הולך להירגע ולבדוק את הבצק. כלום. נאדה. הוא לא עומד. " משהו עם השמרים לא עבד", אני קורא בקול רם ופותח בהרצאה מלומדת על כך ששמרים, כמו אהבה, צריכים טמפרטורה מדויקת. לא חם מדי ולא קר מדי.
היא לא במיוחד מקשיבה להסבר שלי ואני מתחרט על כך שאני חושף בפני המומחית שלי את הגבר הרגיש. איזה טעות גורלית. הרי רובינשטיין טוענת ש"הגבר הרגיש" ממש לא מדליק נשים,עם ה"נפגעתי ואני רוצה לדבר על זה" שלו.
" אחת הבעיות המרכזיות שנגרמות בין בני זוג לאורך זמן", היא זורה לי מלח על הפצעים, המקום פוקאצ'ה ,"שנורא פופלרי לחשוב שבן זוג הוא החברה הכי טובה. זה צריך להיות ככה עד גבול מסוים. אישה מחפשת להרגיש שיש לה גבר לידה.יש לנו את החברות שלנו בשביל לדבר על רגשות וכדומה.
אנחנו לא צריכות שתיכנסו איתנו לשיחות נפש".
 
ואם כל זה לא הספיק כדי להפיל לי את המוטיבציה הגברית , הרי בעוד שאני דוחף אצבעות לבצק ומנסה להחיות אותו, רובינשטיין פתאום שולפת: " מתוך המחקר שלי, אני יודעת שרוב הנשים נמרחות מזה שגבר מבשל להן. לי באופן אישי זה לא עושה את זה. ממש לא".
 
עזוב , אני אומר לעצמי, היא בוחנת אותך, תמשיך לעסות את הבצק, הוא עוד יתרומם לך. ואכן , רובינשטיין ממשיכה להגג על הגבר המבשל ומפיחה בי קורטוב אופטימיות:"אם נלך לקרקע שגבר מבשל מבטא יצירתיות, זה עובד גם עלי, ואם נלך על העניין של המומחיות של זה ,גם עובד עלי". יש אלוהים.
 
לא עם הראש בקיר
 
בכל זאת, לפי מראה הבצק, הייתי במצב די אובדני. אם הייתי רווק, הייתי זקוק מיידית לאימון אישי.
יש כאלה שהיא מייעצת להם במייל דרך האתר,או שהם באים למפגש קבוצתי.
אבל שיא הפינוק: לקחת אותה כיועצת אישית צמודה לחודש וחצי, משהו שעולה כמו שכר דירה חודשי של דירת ארבעה חדרים.
 
מה בדיוק קורה בינך לבין גבר שאת נותנת לו יעוץ?
 
"לדוגמא, היה לי בחור שהיתה לו תחילת תקשורת עם מישהי והיה לו מספיק שכל להבין שהוא צריך עזרה. במקרה הזה ליוויתי אותו ובאמת, ממצב שהייתה מחפפת אותו הטלפונים, הכנסנו אותה לפוקוס עליו. את תהליך החיזור הרומנטי ליוויתי אותו. היום הם כבר גרים ביחד ויש תאריך לחתונה".
 
את לוקחת כאן המון אחריות.
 
" זאת מעמסה רגשית בכל שלב. אני יכולה לענות על אימייל גם בארבע בבוקר. בחור שייעצתי לו, כתב לבחורה ועשה לה טיזינג. היא כתבה לו:'אתה מגזים. לא מתאים לי ככה'.הוא נכנס ללחץ מטורף. זהו , היא גומרת איתי . אמרתי לו:' אידיוט,קיבלת את התוצאה הכי טובה שיכולת לקבל. היא נלחצה ומאבדת שליטה. היא מתאהבת בך".
 
את לא חוששת שאת מעוררת יחסי אהבה בין שניים ודוחפת אותם לזרועות השני,
בלי שזה ממש יהיה אמיתי?
 
" כל דבר שאני מלמדת, כל כלי שאני נותנת לבחור להשתמש בו, אני מוואדת  במאה אחוז שהוא הבין מה הרעיון".
 
התקשרות קצת לא טבעית , לא?
 
" אין שום דבר טבעי גם בהיכרות ברחוב, או שבחור ניגש לבחורה בבר, או על הספסל. יש לו אינטרס כי היא יפה, כי היא נראית לו בת זוג פוטנציאלית".
 
אבל את אומרת לגבר:"אתה יכול להשיג כל בחורה שאתה רוצה".
 
"תראה , אנחנו לא ראש בקיר. אם הוא יתקשר לבחורה עשרים פעם והיא תגיד שהיא מעדיפה לצאת עם בן לאדן ולא איתו..." .
 
קיימת רק פנטזיה? מה עם התאמה, נושאים משותפים, זה לא חשוב?
 
"הדבר הראשון שאני אומרת לבחורים שאין להם כרגע מישהי בחיים:'שב עם מחברת , תרשום לעצמך את מי אתה רוצה להכיר, איך היא נראית מה היא עושה, באילו תחומים היא מתעסקת'.
ואתה יודע, בחורים שיתארו לי את מכונית החלומות שלהם, כשזה מגיע לבחורה שהם רוצים, זה מתחיל ונגמר המשפטים כמו:'שתראה טוב, שתיהיה נחמדה ,שתהיה לה אישיות טובה' .
וואו, איזה מיקוד, ואחר כך הם מצפים למצוא אותה. נו באמת".
 
המקצוע בחר בי
 
רובינשטיין נולדה בתל אביב ולמדה בגימנסיה הרצליה.
"נראיתי הכי טוב בכיתה והייתי הכי חננה", היא מזכירה. "לא ידעתי מזה בנים. כולם היו מסתכלים עלי ולא הבינו את הקונספט שלי בכלל. היו לי לא המון פחדים, לא רק מגברים, גם מנשים. היה לי כביכול המון בטחון עצמי ומצד שני, המון דיסטנס. במשך שנים, אנשים חשבו שאני הדבר הכי סנובי שקיים. זה נבע רק מפחד. פחד שינצלו אותי , שיעשו לי משהו, שיצחקו עלי".
את שורשי משיכתה לחקר הבייבמאסטריות שלה היא חבה, לטענתה , לאביה:"אבא שלי היה בייבמאסטר.
עד היום הוא כזה. הוא היה נשוי פעמיים , לשתי נשים יפיפיות. אני הבת של השנייה. אני מכוערת ליד אמא שלי. הוא קיבל בגיל שלוש שיתוק ילדים. חצי פרצוף עקום אצלו. שום דבר שקרוב למושלם או יפה, אבל יש לו קסם בכמויות מטורפות. הוא פשוט ידע איך לנהל נשים, איך להיות המאסטר שלהן.
הוא היה מצחיק את אמא שלי כל הזמן . הוא היה עושה מה שהוא רוצה והיא הייתה משוגעת אחריו. הוא פשוט יודע איך לתת לאשה להרגיש שיש לה גבר לידה".
 
צבא היא לא עשתה וטסה לניו יורק. התחתנה והתגרשה ("הייתי צעירה"), עסקה ביחסי ציבור , למדה פסיכולגיה ("זה שטויות .נתן לה כלים, אבל את העיקר למדתי בשטח ") וגם קצת משחק . היא חזרה לארץ , שוב נסעה , שוב חזרה. הקימה עסקים. לקחה קורסים שונים בקואוצ'ינג וייעוץ, לימדה אנגלית.
עסקה במכירות. הקימה מועדון.
בכל אותו זמן, היו לה בני זוג, חלקם לזמן קצר, אחד חמש שנים, אחד שלוש וחצי. רק שהיא לא תתפוס אותי בזמנים , עירבבתי כאן הכל. העיקר , שלפני כשש שנים , למזלה , כך היא אומרת , מצאה את ייעודה בייעוץ ובקואוצי'ניג, בנישה ייחודית שבראה לעצמה.
"המקצוע בחר אותי", היא מגלה. "זה משהו שהיה אצלי טבעי, שקיבלתי כמתנה להבין או לחקור דברים ". במילים שלי, רובינשטיין מלמדת מה גורם לאשה להרגיש פרפרים בבטן. אלה שהעולם של הנשים והגברים , הוא בלאגן אחד גדול ומתחת לשולחנות הבר,
מתחבאים סיפורים כואבים של בדידות וחיפושים נואשים אחרי קשר.
מה שבטוח , מזמן לא הייתה לגברים ידידה כל כך טובה, כמו רובינשטיין. אבל אני בצרות. בזמן שבצק הפוקאצ'ה שלי החליט להפגין קצת גבריות ולעלות מעט, אז התנור של רובינשטיין לא נדלק לי. מה אני עושה עכשיו? הבטחתי פוקאצ'ה ולא אקיים? אני כבר עומד להיכנע ומבשר בקול מייבב לרובינשטיין שאין, התנור לא פועל והגברת? היא מהדסת לה על עקביה, שולפת את ציפורניה המשוחות בלק לבן ובתנועה נשית קלילה לוחצת על כפתור אחד, שברגע אחד מדליק את כל הנורות בתנור. "איזה שמוק", פלטתי. "בכלל לא הפעלתי אותו", אני מגמגם.
 "לא קרה כלום", היא מנחמת.
מה הטעם האישי שלך בגברים? 
"שיוביל ושיהיה לו הומור. היה לי חבר שלוש וחצי שנים, טיפה נמוך ממני ומקריח. זה לא הפריע לי. לעומת זאת , יצאתי עם בחורים של שני מטר והרגשתי שהיו מחזיק מפתחות שלי".
את טיפוס דומיננטי , מאתגר ועם הרבה ניסיון . אפשר לעבוד עליך ? 
"אני לא ממש חסינה ".
אני נשמע כמו גבינה צהובה , אבל את תפוסה ?
"לפני חודש וחצי סיימתי קשר של שמונה חודשים עם איש פרסום והיום , אני יוצאת כבר שבועיים עם איש עסקים בן 38 . הוא הכי מבוגר שיצאתי איתו עד היום . בדרך כלל אני יוצאת עם בחורים בגילי , או שנה , שנתיים צעירים יותר. יש להם יותר אנרגיות בשבילי " .
הגענו לדיבר התשיעי ושם בסופו של דבר , אחרי שעשינו הכל כדי להיות בייב מאסטרים , אנחנו צרכים להיות אלופים במיטה. איך בדיוק?
"אם אתה אוהב בן אדם , זה מאוד נחמד , אבל מה תעשה עם כל האהבה הזאת, אם אתה שוכב לידה  במיטה בלילה ואין לך תשוקה אליה? אני אומרת , קודם כל שהגבר לא יחשוב שדרך סרטים כחולים הוא יידע מה עושים בסקס. יש הרבה כאלה. יש הרבה ספרי הדרכה מיניים. אני נותנת בספרים שלי רעיונות. למשל, איך הטלפון הוא אביזר מין לכל דבר שניתן דרכו לעורר מינית. אני גם מסבירה לגבר שהוא צריך לעשות לאישה טיזניג במיטה. אתה רוצה להיכנס לתוך בחורה, תפסיק לחשוב כמו זין".
 
שמלה לבנה וטבעת
 
רובינשטיין, מתברר,  היא אויבת הנשים ממש. היא מלמדת, למשל, איך לזהות זיופי אורגזמות, גבר חדש, רגיש ומאתגר גם יחד, שכחנו שכל הנשים חולקות אותו חלום. "הן מאוד אוהבות את הכוח שזה נותן להם, להגיד 'עשיתי אותו' ולתאר את האיבר שלו " מותחת אותי רובינשטיין, "אבל בסופו של דבר, כל בחורה רוצה לראות את עצמה בשמלה לבנה מתחת לחופה". בינגו.
ומה איתך? מה עם יצירת בייבמאסטרים קטנים?
"הכל מסקרן אותי. זה מצדי יכול לקרות מחר. רק שזה צריך להיות נכון בתחושות שלי .
החיים שלי מאוד טובים היום ואני מאוד נהנית ממה שאני עושה. הגעתי לייעוד שלי ביקום הזה. זוגיות וילדים הם תוספת מדהימה שיכולה לבוא מחר וגם בעוד שלוש שנים".
והשעון הביולגי?
"אני לא יודעת למה אותי זה עדיין לא מטריד. הנשים שבאות אלי בלחץ מטורף. אני לא מזלזלת בזה.
אני לא בהיסטריה. הן הרבה פעמים מתפשרות ומרגישות שנכנסו לקשר מתוך פשרה, לא מתוך
התאהבות גדולה".
פאק. לא, לא השעון הביולוגי, ריח של שרפה עולה מכיוון התנור. הלכה לי הפוקאצ'ה. זהו. אני שרוף על רובינשטיין. חייב אימון דחוף. למזלי, אני כבר מסודר. תשוקה ומשיכה. קמח מים. והעיקר לשמור על החום של השמרים. רובינשטיין שולפת את ציפורניה המשוחות בלק לבן ונוגסת בפוקאצ'ה . לא אכפת לה שהיא נשרפה. אולי בגלל שהצלחתי להפתיע. אני אומר לעצמי: "בייבמאסטר אמיתי לא סתם אופה פוקאצ'ות לבחורה . הוא גם שורף אותן".
"אחלה פוקצ'ה , אומרת רובינשטיין.
שיחקתי אותה.
אני חוזר הביתה וקורא בחיוך לאהובתי: " הגיע הזמן שתחזירו לגברים את הכוח שלקחתן מהם".
 
 


חזרה ל - כתבות בעיתונים
שלח לחבר

 "הסמינר הגדול!"

שלושה מפגשים ברצף
מיום ה' בערב.

נמשכת ההרשמה לסמינר הבא:

____________

הסמינר הגדול:

חמישי - 17:00-22:00
שישי  -13:00-18:00 
ש
בת - 17:00-22:00

__________

20 לאפריל -
"שימור הזוגיות"

 10 למאי -
קורס "עקרונות המשיכה"

(קורסים מעורבים)

________

18 לאפריל 2016

קורס " ביטחון והערכה "

(מעורב)

__________

 

שרוני מנחה מדהימה, כאריזמטית ומשכנעת,היא חיה את החזון שלה בצורה בלתי מתפשרת ולא מאפשרת לאף אחד "לחמוק" או "לברוח" מההצלחה,עברתי את הסמינר לפני חודש, אני משתתף קבוע בערבי הבוגרים ומרוויח כל פעם מחדש,  התקשורת שלי עם נשים או בכלל עלתה בכמה דרגות! ממליץ לכולם!

 

שרוני,
סיימנו אתמול את הסמינר ורציתי להגיד תודה! תודה על הרצינות ההשקעה והעבודה הקשה שרואים שנעשתה  על מנת ליצור את הסמינר המבריק הזה. תודה על היחס האישי והנכונות לענות על כל שאלה. תודה שאמרת את כל מה שאת חושבת על הזקוק לשיפור ולא חסכת דבר, רק ככה משתפרים. מבחינתי זו התחלה חדשה, פרק חדש בחיים, אני יכול להגיד בכנות שהסמינר פשוט שינה לי את צורת החשיבה  (משפטים כמו "עזוב, היא לא בליגה שלך" יצאו מהלקסיקון).את הכלים שלקחתי מהסמינר אי אפשר למדוד בכסף, פשוט שינית לי את החיים ב-180 מעלות. מביישן שמעולם לא ניגש לבחורה בפאב, לילד בחנות ממתקים שבא וטועם מכל סוכריה מתוקה בחנות.

שרוני, את מדהימה! תודה תודה תודה!
שלומי 
 
 
הצוות שלנו, ההצלחה שלך!
 
באופן אישי באתי בגישה חצי מזלזלת ואכלתי את הכובע יותר מפעם אחת.. אני ממליץ בחום. אתם קונים במחיר מציאה דבר יקר מאוד- את עצמכם בחזרה. תודה רבה שרון.

יניב
לכל הצוות הנפלא! מי שהכיר אותי בסמינר יודע שלא הגעתי אליו בגלל חוסר ביטחון
 עצמי או הערכה עצמית. את זה, ממש לא חסר לי בלשון המעטה.. :-) למרות זאת, למדתי המון איך ההיגיון, המעוות עלי לציין.., של המין הנשי עובד. בזכות שרוני (והצוות כמובן) קיבלתי כלים רבים לזהות את הטעויות השטותיות שאנחנו עושים כל יום ובלי להרגיש 
בכלל עם הנשים שלנו.
למדתי כמה חשוב לשמור על התשוקה והניצוץ בכל שלב של מערכת היחסים, מהפגישה הראשונה ולאורך השנים,  ואיך עושים את זה בצורה הכי טובה שיש.
בעזרת הסמינר הבנתי שאף פעם לא מאוחר להתחיל להבין מה עושה את זה לנשים וכמה כיף זה יכול להיות.
אז נכון, זו עבודה לא קלה וסיזיפית, אבל בסופו של דבר זה משתלם ובענק.
 לא רק במערכות יחסים אלא בחיים בכלל !!
 
לכל מי שמתלבט עדיין וטוען שזה לא בשבילו מכל סיבה שהיא, תחשבו על ההבדל בין מכונית משפחתית נחמדה, לפאררי אדומה ולוהטת...במה אתם מעדיפים לנסוע?
מה יותר מרגש? לבנות בניין דירות סטנדרטי או גורד שחקים מפואר??
 
תזכרו תמיד: מאחורי כל גבר מצליח עומדת אישה !
 
ולשרוני וכל הצוות, תודה רבה על סמינר מרתק ו"פותח סתימות".
 
חן.
 
להרשמה לסמינר לחץ כאן
  

יום חמישי מגיעים ב- 17:30 מסיימים ב- 24:30  כולל אימון שטח בתל אביב
יום שישי מגיעים ב- 12:00  מסיימים ב- 19:00
יום שבת מגיעים ב- 16:45 מסיימים ב- 23:30

 

שרוני..

את באמת אישה מדהימה...!!!

לא מזמן רכשתי את האודיו-בוק...קראתי והפנמתי...פתאום זה כאילו אני משדר כוח .

בחורות לא מפסיקות להגיע ואני מרגיש ממש טוב עם עצמי..!!

נשים שלא האמנתי שיגיעו...אפילו היון תוך כדי מחירת משקפיים במקום עבודתי ,לאחר מכירה של 1000 ש"ח לבחורה מהממת ביופיה איך שהוא מצאתי כוחות לבקש מספר טלפון...והדבר המדהים הזה שעמד מולי לאחר שניה של כאילו מחשבה נתנה לי את מספרה...[[=

את אישה מדהימה וכותבת אדירה...יום אחד כשאסיים את מטרותי אני מגיע לקורס שלך..!!!

כי עם קריאת ספר עשתה בשבילי כ"כ הרבה...הקורס יעשה עוד יותר.

תודה לך שרן וחג שמח..!!

א

 

    לאתר  
    הנשים

   
לחצי כאן
 

ייעוצים אישיים וקוצ’ינג

ייעוץ אישי עבור מי?

רוצה להיות זה עם ההצלחה הכי גבוהה עם נשים?! פגישה אישית נועד לגברים שמבינים שנשים שונות מהם, חושבות אחרת מהם ומתקשרות באופן שונה. גברים הרוצים להוציא מעצמם את המקסימום האפשרי, גברים שמוכנים ללכת עד הסוף. גברים שלא מוכנים להתפשר על בחורות מצויות לעומת רצויות ואטרקטיביות!.


מהו ייעוץ אישי?בפגישה אישית, מאבחנת שרוני או אחת מהיועצות המיומנות שלה את הדרכים הפחות יעילות בה השתמשת ליצירת תקשורת חיזורית עם בחורה, הדרכה צמודה הכוללת שיחה, לימוד שפת גוף מושכת ועוד הרבה טיפים אחרים שיעבדו במיוחד בשבילך.

*היעוץ ניתן גם לנשים המעונינות לשפר את התקשורת שלהן עם גברים - כנסי לאתר הנשים www.princess.co.il

 
השיטה:הפגישה האישית יכולה להיות חד פעמית באם מדובר בנושא ספציפי או סידרה של מפגשים, כששרוני או צוות היועצות שלה עובדות איתך אחד על אחד התוצאות פשוט מ ד ה י מ ו ת..במהלך פגישות אילו תשוחחו על דברים רבים שלא יפורטו כאן.
העיקרון המנחה אותנו הוא לתת לך כלים פרקטיים ככל האפשר לשימוש מיידי!

 

להזמנת ייעוץ אישי לחץ כאן

קוצ’ינג

מה זה קוצ’ינג ובמה זה תורם לי?
למה אנשי עסקים ואנשים שרוצים להצליח לוקחים לעצמם מאמן אישי?
הקואצ’ר האישי שלך הוא מאמן לכל דבר,
רק שהוא לא מאמן אותך איך לפתח את השרירים בגוף אלא אותך כמכלול.
אנשים מכל שכבות האוכלוסיה פונים לאימון אישי על מנת להגיע ליותר השגים בחיים בכל תחום. המאמן האישי בוחן איתך יחד היכן אתה נעצר בחיים ועוזר לך לשבור מכשולים, מעצורים ולהגיע להצלחה.
אומנם יש קשר ישיר לפסיכולוגיה, אבל שלא כמו טיפול אצל פסיכולוג בו אתה יושב ומדבר שעות על גבי שעות עד שדברים מתחילים להתבהר, כאן אתה מקבל כלים להתקדמות באופן מיידי.

כששרוני או צוות היועצות מקבלות אותך לאימון אישי (קוצ’ינג) אתה לא מקבל רק אוזן קשבת, לא נגיד לך רק מה שמתאים לך וכיף לך לשמוע.לא נוותר לך. נדאג שהחלומות הגדולים שלך יצליחו להתגשם.

קוצ’ינג צמח מתוך היעוץ האירגוני ועד היום מרבית הלקוחות שלנו היו אנשי עסקים.
נכון להיום נוכחנו לדעת שלא רק אנשי עסקים יכולים להפיק ולהתקדם בצורה משמעותית בחייהם בעזרת האימון האישי אלא כל אדם ואדם.

 

 

 שרון רובינשטיין - לוגו לבן

 

    

    
    
 סדנאות וקורסים נוספים

    הסמינר הגדול
 
הסמינר הגדול
סמינר אבן היסוד לכל גבר המעוניין בתקשורת
בעלת עוצמה עם נשים.
בחירת בת הזוג / התחלות, ביטחון עצמי מול ביישנות, שיחות טלפון, הדייט וכמובן סקס..
לפרטים מלאים 
    קואצ'ינג לחיים
 
קואצ'ינג לחיים
בסידרה של מספר מפגשים בכמה חודשים
בודדים תוכל לחולל מהפך בחיים שלך.
כלים פרקטיים, עשייה ולא נבירה תוביל
אותך בעזרת המאמן האישי שלך להצלחה בכל תחום בחיים שתבחר.
לפרטים מלאים 

   ... להפוך ידידה לבת זוג
 
... להפוך ידידה לבת זוג
נמאס לך מעודף ידידות? רוצה לשנות את התקשורת שלך? יש לך ידידה קרובה שהיית רוצה להפוך למאהבת? למד מדוע היא כל כך אוהבת אותך אבל לא נמשכת אליך...
לפרטים מלאים 
    קורסים והשתלמויות
 
קורסים והשתלמויות
קורסים והשתלמויות אלו מיועדים לגברים המעונינים ללמוד תקשורת עם נשים במיקוד ספציפי. נושאים כמו: שפת גוף, הפיכת ידידה לבת זוג, תקשורת מינית וכדומה.
לפרטים מלאים 

   כל הזכויות שמורות לחברת אומרטה גלובל בע"מ ©