רוצה לקבל טיפים חינם?
מאמרים חדשים
כל שבוע למייל שלך 

 


כל השאלות, כל מה שרצית לדעת. כתבות עיתונים:

  ידיעות אחרונות, מעריב, את,  לאשה, בלייזר, כולל תמונות


 קטעי וידאו -ראיונות TV,  ערוץ 1, ערוץ 2, ערוץ 10, אינטרנט

סיור מודרך באתר

אולי תרצה לקרוא עוד...

מתגעגע לאקסית? רוצה
לחזור אליה?

מאוהב בידידה שלך? רוצה להשיג כל בחורה?

איך להחזיר את האקסית

בחורות יפות נמשכות למכוערים

אתה עושה לה פרפרים בבטן?

אני נמוך, היא גבוהה...

דייט לא סטנדרטי וחבר
לא מפרגן


מה נשים רוצות? הספר

קאוצ’ינג להצלחה בחיים

ייעוץ אישי להצלחה עם נשים

טיפים לאתרי הכרויות

מסנג’ר - איך לדבר איתה?

להתחיל עם בחורות בבר..

אתרי הכרויות - מתי סוגרים את הפרופיל?

כשהיא אומרת שהיא התחילה לצאת עם מישהו...

דייט ראשון באור יום? מה לא לעשות בדייטים? 

אתרי הכרויות - מה קורה מהצד שלה?

נתנה לי את הטלפון שלה אבל היא לא עונה...

תאריכי סמינרים והשתלמויות

קישורים ולינקים

 

כתבות בעיתונים

ידיעות אחרונות / 17.9.06  
הנה לכם מועקות של פסיכולוגים: פתאום לאנשי כבר אין כוח לדבר במשך שעות של טראומות ילדות . במקום, הם מעדיפים ללכת למאמן אישי שיעזור להם בכמה פגישות ממוקדות להתמודד עם החיים.

חרדה קיומית

 

הנה לכם מועקות של פסיכולוגים: פתאום לאנשי כבר אין כוח לדבר במשך שעות של טראומות ילדות . במקום, הם מעדיפים ללכת למאמן אישי שיעזור להם בכמה פגישות ממוקדות להתמודד עם החיים. המאויימים מהפופולריות של הקואצ'ינג, משיבים הפסיכולוגים מלחמה בעזרת 2 דרכים: השמצות של השיטה או הפיכה למאמנים אישיים בעצמם. והמאמנים? הם בכלל לא מבינים מה הבעיה "יש פרנסה בשפע לכולם". על הספה, כתבה שלישית בסידרה.

אין מי שלא מזהה את התמונה: פציינט בטיפול פסיכולוגי שוכב על הספה ומחזר חוויית ילדות טראומטית בעוד המטפל שלו, גבר מזוקן בגיל העמידה שמעשן מקטרת , פולט מידי פעם הינהון מקרי או סתם מנמנם בשמש בצהריים. הסצינה הזאת, שהונצחה בעשרות סרטים ,מקבעת את הדימוי של טיפול סיכולוגי כבירבור  אינסופי , סוג של שעשוע משתמשך לאנשים משועממי שלא מצאו דרך טובה יותר לנצל את שעות הפנאי שלהם.

מול הדימוי הזה התבססה השנים האחרונות האלטרנטיבהשל הקורוצינג –אימון אישי-כשיטה טיפולית מעודכנת שמסייעת לאנשים להגשים תוך פרק זמן נתון יעדים ספיציפיים, מבלי לבזבז את זמנם בחיטוטים לא נחוצים בעבר.

מובילי השיטה משווקים את הקואוצינג כעיסוק עדכני , המתאים לקצב המהיר ולתרבות הרייטינג של המאה ה-21. בקואוצ'ינג אין זמן לבזבוז זמן. צריך להראות תוצאות –ומהר.

על פי גישת המאמנים, ,שאלת מיליון הדולר של הפסיכולוגים-"מה זה עושה לך " –היא סוג של אוננות ריגשית. למי אכפת שאבא ואמא לא אהבו אותך מספיק,או שהילדים בגן החובה העליבו אותך? התירוצים ההאשומות והטראומות העיתיקות הרי לא יסייעו לך להשיג את הג'וב הבא או למצוא בן זוג. המאמן דווקא כן.

האם מדובר באיום על הפסיכולוגיה הטיפולית? בהחלט. עד כדי כך שלא מעט פסיכולוגים השתלמו בשנים האחרונות בקואוצינג על מנת שיוכלו להציע ללקוחות שלהם את שני השירותים . בהתאם לרוח הטרנד ,פסיכולוגים אחרים הלכו להתמחות בטיפולים קצרי מועד ונרשמה גם פופולריות מחודשת לגישות טיפוליות מוכרות , כמו פסיכולוגיה הומניסטית , ששמות דגש על הגשמה אישית במקום על חפירה במצוקות ובטראומות.

 

מעצימים בעיות

"הקואוצינג נתן לפסיכולוגיה בעיטה קלה בישבן" מודה דפנה בהנט, פסיכולוגית קלינית שעובדת בבית החולים גהה ומטפלת גם בקליניקה פרטית. בהנט החלה לעסוק בשנים האחרונות גם באימון, והיא מאמינה שהשילוב בין השניים הוא הכרחי "עד שהקואוצינג נכנס, הפסיכולוגיה ישבה במגדל השן שלה ולא ניסתה ליצור גשר לאנשים שלא בנויים להנחות היסוד שלה בדבר התת מודע. הקואוצינג נתן לפסיכולוגים ניעור לא רע.בפסיכולוגיה הקונבציונלית יש לפעמים נטיה לעבור טיפול ממוקד . כשלמישהו כואבת הבטן, זה לא בהכרח סיפטום לבעיה נפשית. כשלילדה לא טוב בבית ספר, לפעמים פשוט חייבים להחליט אם להעביר אותה לבית ספר אחר.

קואוצינג מחייב לתת אבחנות יותר מדוייקות, להגיד לפעמים מה נכון לעשות ומה לא. הרבה אנשים מעדיפים את האלטרנטיבה הזאת, אם כי אני חייבת להודות שלא תמיד זה מתאים להם".

זו, כנראה, הגישה של רוב הפסיכולוגים שהחליטו לקפוץ על עגלת הקואוצינג . מצד אחד, הם עוסקים בשיטה ומשבחים אותה, אבל כששואלים אותם על חסרונותיה-בסופו של דבר הפסיכולוג יוצא להם מהגרון. "הקואוצינג נשמע הגיוני ונותן הרגשה של כוח , אבל הבעיה היא שכל אחד יכול לקרוא לעצמו מאמן אחרי הכשרה קצרה". אומר ד"ר ארנון לוי, פסיכולוג קליני המרכז תוכנית מיוחדת ללימודי תואר שני בקואוצינג באוניברסיטת תל אביב. "בנוסף, בעיה נגזרת מכך היא שהם נכנסים לנושאים שדורשים טיפול פסיכולוגי".

תן דוגמא

"למשל , מישהו שסובל מקלסטרופוביה  ופוחד להיכנס למעלית. המאמן יגיד לו: ' קודם תיכנס למעלית ותשאיר את הדלת פתוחה , אחר כך תעלה קומה אחת, אחר כך שתיים, וככה תתגבר' כשאתה מיישם טכניקה התנהגותית כזו בלי שיש לך את הרקע וההקשר אתה עלול דווקא להזיק כי ייתכן שהקלסטרופוביה היא סיפטום לבעיה חריפה יותר. או נניח שמגיעה למאמן אישה שרוצה להקים עסק עצמאי . המאמן יתחיל להטיל עליה משימות , אבל אז אנחנו עשויים לגלות שלאישה יש יחסים בעייתים בתוך המשפחה , ושהעסק נועד כדי לאפשר לה לבלות מחוץ לבית במקום להתמודד עם הבעיה . הנה דוגמה איך הקואוצינג יכול להעצים בעיה בגלל גישה שיטחית שלא רואה את כל מכלול המשמעויות הפסיכולוגיות".

לוי, שמספר כי למרות הביקורות הוקסם מהתחום , מודה שהקואוצינג מהווה איון מסוין חלפסיכולוגים . "יש כאלה שמתמודדים עם זה על ידי שהם מנסים להכיר את היריב, ועובדה שבתוכנית שאני מרכז יש כמה פסיכולוגים".

יוסי טריאסט, פסיכולוג קליני מוערך שעוסק גם בייעוץ אירגוני , מודע לדימוי ההיי-טקי של הקואוצינג , שמזין את הגישה שטוענת שהפסיכו תרפיה כבר הפסיקה להיות רלוונטית. "קואוצינג נמכר לציבור בתחום שאומר 'קאט דה בולשיט, למי אכפת מהילדות ועל מה חלמת להיות אתמולבלילה. הוא נברר מה המטרה ואיך לרוץ קדימה'" ,הוא אומר. "אבל מטרתו של טיפול טוב הוא לשחרר את הכוחות שחסומים בפניך מטעמים כאלה ואחרים ולא רק להתעסק בנוסח העקר והגרוטסקי של מה קרה לך עם אמא. באופן עקרוני, יש משהו בתביעה הזאת של 'קאט דה בולשיט ובוא נגיע לפתרונות מהירים ', שיכול לעשות טוב לפסיכולוגיה. טיפולים ארוכי טווחיכולים להיות מטריה נוחה למטפל מנמנם ששכח מזמן מאיפה הוא בא, אבל קיימת גם הסכנה ההפוכה:טיפולים קצרי מועד ומונחי מטרה יכולים לגרום נזק של ממש, להחמיץ בעיות אמיתיות או סתם ליצור אדם רדוד. לפעמים עצם הפנייה לקואוצינג היא הגנה מפני ההכרח ללכת לטיפול. זה כמו שאדם שסובל מסיפטומים של מחלה ממארת יעדיף ללכת לחוג ריקודים סלונים במקום להיבדק אצל רופא.

 

וזו לא הסכנה היחידה שטריאסט רואה בקואוצינג : "הקואוצינג , כמו טיפול וייעוץ , בנוי על זה שאדם מחליט לתת למישהו באופן זמני מעמד ל אוטוריטה . כאן מתחילה הדאגה שלי. אם מי ששמים אותו במקום הזה לא מכיר את התודעה הפסיכולוגית, הוא יכול לעשות נזקים נוראיים. למטפל יש אחריות מאוד כבדה, והוא צריך לדעת איך לא לנצל את זה לרעה ומתי להשיב את ההגה על חייו. בשביל זה צריך הכשרה מתאימה מהסוג שיש לפסיכולוגים".

 

פלונטר מהעבר

האם אכן יש למאמנים את ההכשרה המתאימה. רובם, ובעיקר אלו שהגיעו לתחום אחרי שלמדו פסיכולוגיה, טוענים שכן. " כשאני מזהה הפרעות נפשיות או טראומות עבר קשות, אני מפנה את הלקוח לטיפול פסיכולוגי לפני האימון איתי", אומרת שרון רובינשטיין, מאמנת מבוקשת ומחברת הספר " מה היא רוצה" , שלמדה פסיכולוגיה מארצות הברית ." יש גם מקרים שבהם אדם שפונה אליי מספר שהוא נמצא בטיפול פסיכולוגי ואז אני מבקשת לוודא עם הפסיכולוג שלו שהאימון לא יסתור את הטיפול שלו ויפגע בו".

לדברי רובינשטיין, כמו שיש מטופלים הפונים לטיפול פסיכולוגי ומבקשים שיהיה קצת כמו "קצת כמו קואצ'ינג", יש גם כאלה המגיעים למאמן אחרי שהתאכזבו מטיפול. " בדרך כלל אחרי בירור קצר אני מגלה שהאנשים האלה לא חשו בנוח עם המטפל עצמו", היא אומרת. "למי שמספר לי דבר כזה אני אומרת- אל תפסיק להאמין בפסיכולוגיה בגלל שלא הסתדרת עם המטפל שלך. הרי לא תפסיק לנסוע במכוניות בגלל שלא הסתדרת עם הסובארו או השברולט שהייתה לך".

טל רנן, מייסד ה"קואצ'ינג אקדמאי" בתל אביב ומי שהביא את השיטה לישראל, בטוח שהמאמניפ לא יהססו לשלוח אדם לטיפול פסיכולוגי: " אם המאמן מספיק קשוב, הוא ישים לרגע בצד את הצורך שלו להתפרנס".

גם ענת מילנר-כהן, המרכזת האקדמית של תחום האימון ב"גומא"- בית ספר העוסק בהכשרת מאמנים, טוענת שהמאמנים יודעים מתי ניצב מולם אדם שהם לא יכולים לעזור לו.

"אימון לא אמור להוות אלטרנטיבה לטיפול בהתנהגויות שהן תולדה של טראומות ופלוטרים רגשיים מהעבר", היא אומרת. "יש הגדרות ברורות שקובעות מתי בעיה מסוימת הופכת לפתולוגיה, ואני הראשונה להגיד שאימון לא יכול לטפל במצבים פתולוגים".

אז באיזה מצבים כן?

"יש תהליכים מסוימים ומשימות מסוימות שדורשים לווי, אפילו יומיומי, שפסיכולוגים לא יכולים לתת ושרובם לא מיומנים בו. למשל, אדם שמרגיש תקוע בעבודה שלו הרבה שנים ושומע בראש שלו רעשים שמונעים ממנו לעזוב- בגילי זה מאוחר מדי, יש  לי משפחה לפרנס, ואני לא יודע לעשות דברים אחרים. הפסיכולוג יחפש את הסיבות לקולות האלה וילך אחרוה כדי לבדוק את השורשים שלהם. המאמן, לעומת זאת, יסייע לאדם לבדוק את השטח, לראות מה האפשרויות התעסוקתיות שלו ולשפר את היכולות שקיימות בו".

וטיפול טוב לא יכול לעשות את זה?

"אני לא אגיד שפסיכולוג לא מוכשר לעשות את זה, אבל זה לא עיקר העבודה שלו. חשוב להבין שקואצ'ינג לא לוקח מהפסיכולוגים את התפקיד החשוב שלהם. צריך לסמוך על מאמן שיידע מתי קואצ'ינג הוא האלטרנטיבה הנכונה לאדם ומתי לא".

פסיכולוגים טוענים שרק מי שהתמחה במדע הנפש מסוגל לעשות את האבחנה הזאת.

"אני מכירה לא מעט מאמנים ששלחו לקוחות לטיפול פסיכולוגי, אבל לא מכירה את המסלול ההפוך כי פסיכולוגים לא מכירים את האימון והיכולות וחלקם גם פיתחו כלפיו אנטגוניזם. הקואצ'ינג נמצא היום בשלב שבו הייתה הפסיכולוגיה לפני מאה שנה, בתהליך של הפיכתו למקצוע. זה תחום צעיר, והשאלה היא האם בגלל שהוא צעיר צריך לחנוק אותו או לעודד אותו.

אני חושבת ששיתוף פעולה בין פסיכולוגים למאמנים ייצור אפקט של סינרגיה. הם לא צריכים לדאוג, יש פרנסה בשפע לכולם".חזרה ל - כתבות בעיתונים
שלח לחבר

 "הסמינר הגדול!"

שלושה מפגשים ברצף
מיום ה' בערב.

נמשכת ההרשמה לסמינר הבא:

____________

הסמינר הגדול:

חמישי - 17:00-22:00
שישי  -13:00-18:00 
ש
בת - 17:00-22:00

__________

20 לאפריל -
"שימור הזוגיות"

 10 למאי -
קורס "עקרונות המשיכה"

(קורסים מעורבים)

________

18 לאפריל 2016

קורס " ביטחון והערכה "

(מעורב)

__________

 

שרוני מנחה מדהימה, כאריזמטית ומשכנעת,היא חיה את החזון שלה בצורה בלתי מתפשרת ולא מאפשרת לאף אחד "לחמוק" או "לברוח" מההצלחה,עברתי את הסמינר לפני חודש, אני משתתף קבוע בערבי הבוגרים ומרוויח כל פעם מחדש,  התקשורת שלי עם נשים או בכלל עלתה בכמה דרגות! ממליץ לכולם!

 

שרוני,
סיימנו אתמול את הסמינר ורציתי להגיד תודה! תודה על הרצינות ההשקעה והעבודה הקשה שרואים שנעשתה  על מנת ליצור את הסמינר המבריק הזה. תודה על היחס האישי והנכונות לענות על כל שאלה. תודה שאמרת את כל מה שאת חושבת על הזקוק לשיפור ולא חסכת דבר, רק ככה משתפרים. מבחינתי זו התחלה חדשה, פרק חדש בחיים, אני יכול להגיד בכנות שהסמינר פשוט שינה לי את צורת החשיבה  (משפטים כמו "עזוב, היא לא בליגה שלך" יצאו מהלקסיקון).את הכלים שלקחתי מהסמינר אי אפשר למדוד בכסף, פשוט שינית לי את החיים ב-180 מעלות. מביישן שמעולם לא ניגש לבחורה בפאב, לילד בחנות ממתקים שבא וטועם מכל סוכריה מתוקה בחנות.

שרוני, את מדהימה! תודה תודה תודה!
שלומי 
 
 
הצוות שלנו, ההצלחה שלך!
 
באופן אישי באתי בגישה חצי מזלזלת ואכלתי את הכובע יותר מפעם אחת.. אני ממליץ בחום. אתם קונים במחיר מציאה דבר יקר מאוד- את עצמכם בחזרה. תודה רבה שרון.

יניב
לכל הצוות הנפלא! מי שהכיר אותי בסמינר יודע שלא הגעתי אליו בגלל חוסר ביטחון
 עצמי או הערכה עצמית. את זה, ממש לא חסר לי בלשון המעטה.. :-) למרות זאת, למדתי המון איך ההיגיון, המעוות עלי לציין.., של המין הנשי עובד. בזכות שרוני (והצוות כמובן) קיבלתי כלים רבים לזהות את הטעויות השטותיות שאנחנו עושים כל יום ובלי להרגיש 
בכלל עם הנשים שלנו.
למדתי כמה חשוב לשמור על התשוקה והניצוץ בכל שלב של מערכת היחסים, מהפגישה הראשונה ולאורך השנים,  ואיך עושים את זה בצורה הכי טובה שיש.
בעזרת הסמינר הבנתי שאף פעם לא מאוחר להתחיל להבין מה עושה את זה לנשים וכמה כיף זה יכול להיות.
אז נכון, זו עבודה לא קלה וסיזיפית, אבל בסופו של דבר זה משתלם ובענק.
 לא רק במערכות יחסים אלא בחיים בכלל !!
 
לכל מי שמתלבט עדיין וטוען שזה לא בשבילו מכל סיבה שהיא, תחשבו על ההבדל בין מכונית משפחתית נחמדה, לפאררי אדומה ולוהטת...במה אתם מעדיפים לנסוע?
מה יותר מרגש? לבנות בניין דירות סטנדרטי או גורד שחקים מפואר??
 
תזכרו תמיד: מאחורי כל גבר מצליח עומדת אישה !
 
ולשרוני וכל הצוות, תודה רבה על סמינר מרתק ו"פותח סתימות".
 
חן.
 
להרשמה לסמינר לחץ כאן
  

יום חמישי מגיעים ב- 17:30 מסיימים ב- 24:30  כולל אימון שטח בתל אביב
יום שישי מגיעים ב- 12:00  מסיימים ב- 19:00
יום שבת מגיעים ב- 16:45 מסיימים ב- 23:30

 

שרוני..

את באמת אישה מדהימה...!!!

לא מזמן רכשתי את האודיו-בוק...קראתי והפנמתי...פתאום זה כאילו אני משדר כוח .

בחורות לא מפסיקות להגיע ואני מרגיש ממש טוב עם עצמי..!!

נשים שלא האמנתי שיגיעו...אפילו היון תוך כדי מחירת משקפיים במקום עבודתי ,לאחר מכירה של 1000 ש"ח לבחורה מהממת ביופיה איך שהוא מצאתי כוחות לבקש מספר טלפון...והדבר המדהים הזה שעמד מולי לאחר שניה של כאילו מחשבה נתנה לי את מספרה...[[=

את אישה מדהימה וכותבת אדירה...יום אחד כשאסיים את מטרותי אני מגיע לקורס שלך..!!!

כי עם קריאת ספר עשתה בשבילי כ"כ הרבה...הקורס יעשה עוד יותר.

תודה לך שרן וחג שמח..!!

א

 

    לאתר  
    הנשים

   
לחצי כאן
 

ייעוצים אישיים וקוצ’ינג

ייעוץ אישי עבור מי?

רוצה להיות זה עם ההצלחה הכי גבוהה עם נשים?! פגישה אישית נועד לגברים שמבינים שנשים שונות מהם, חושבות אחרת מהם ומתקשרות באופן שונה. גברים הרוצים להוציא מעצמם את המקסימום האפשרי, גברים שמוכנים ללכת עד הסוף. גברים שלא מוכנים להתפשר על בחורות מצויות לעומת רצויות ואטרקטיביות!.


מהו ייעוץ אישי?בפגישה אישית, מאבחנת שרוני או אחת מהיועצות המיומנות שלה את הדרכים הפחות יעילות בה השתמשת ליצירת תקשורת חיזורית עם בחורה, הדרכה צמודה הכוללת שיחה, לימוד שפת גוף מושכת ועוד הרבה טיפים אחרים שיעבדו במיוחד בשבילך.

*היעוץ ניתן גם לנשים המעונינות לשפר את התקשורת שלהן עם גברים - כנסי לאתר הנשים www.princess.co.il

 
השיטה:הפגישה האישית יכולה להיות חד פעמית באם מדובר בנושא ספציפי או סידרה של מפגשים, כששרוני או צוות היועצות שלה עובדות איתך אחד על אחד התוצאות פשוט מ ד ה י מ ו ת..במהלך פגישות אילו תשוחחו על דברים רבים שלא יפורטו כאן.
העיקרון המנחה אותנו הוא לתת לך כלים פרקטיים ככל האפשר לשימוש מיידי!

 

להזמנת ייעוץ אישי לחץ כאן

קוצ’ינג

מה זה קוצ’ינג ובמה זה תורם לי?
למה אנשי עסקים ואנשים שרוצים להצליח לוקחים לעצמם מאמן אישי?
הקואצ’ר האישי שלך הוא מאמן לכל דבר,
רק שהוא לא מאמן אותך איך לפתח את השרירים בגוף אלא אותך כמכלול.
אנשים מכל שכבות האוכלוסיה פונים לאימון אישי על מנת להגיע ליותר השגים בחיים בכל תחום. המאמן האישי בוחן איתך יחד היכן אתה נעצר בחיים ועוזר לך לשבור מכשולים, מעצורים ולהגיע להצלחה.
אומנם יש קשר ישיר לפסיכולוגיה, אבל שלא כמו טיפול אצל פסיכולוג בו אתה יושב ומדבר שעות על גבי שעות עד שדברים מתחילים להתבהר, כאן אתה מקבל כלים להתקדמות באופן מיידי.

כששרוני או צוות היועצות מקבלות אותך לאימון אישי (קוצ’ינג) אתה לא מקבל רק אוזן קשבת, לא נגיד לך רק מה שמתאים לך וכיף לך לשמוע.לא נוותר לך. נדאג שהחלומות הגדולים שלך יצליחו להתגשם.

קוצ’ינג צמח מתוך היעוץ האירגוני ועד היום מרבית הלקוחות שלנו היו אנשי עסקים.
נכון להיום נוכחנו לדעת שלא רק אנשי עסקים יכולים להפיק ולהתקדם בצורה משמעותית בחייהם בעזרת האימון האישי אלא כל אדם ואדם.

 

 

 שרון רובינשטיין - לוגו לבן

 

    

    
    
 סדנאות וקורסים נוספים

    הסמינר הגדול
 
הסמינר הגדול
סמינר אבן היסוד לכל גבר המעוניין בתקשורת
בעלת עוצמה עם נשים.
בחירת בת הזוג / התחלות, ביטחון עצמי מול ביישנות, שיחות טלפון, הדייט וכמובן סקס..
לפרטים מלאים 
    קואצ'ינג לחיים
 
קואצ'ינג לחיים
בסידרה של מספר מפגשים בכמה חודשים
בודדים תוכל לחולל מהפך בחיים שלך.
כלים פרקטיים, עשייה ולא נבירה תוביל
אותך בעזרת המאמן האישי שלך להצלחה בכל תחום בחיים שתבחר.
לפרטים מלאים 

   ... להפוך ידידה לבת זוג
 
... להפוך ידידה לבת זוג
נמאס לך מעודף ידידות? רוצה לשנות את התקשורת שלך? יש לך ידידה קרובה שהיית רוצה להפוך למאהבת? למד מדוע היא כל כך אוהבת אותך אבל לא נמשכת אליך...
לפרטים מלאים 
    קורסים והשתלמויות
 
קורסים והשתלמויות
קורסים והשתלמויות אלו מיועדים לגברים המעונינים ללמוד תקשורת עם נשים במיקוד ספציפי. נושאים כמו: שפת גוף, הפיכת ידידה לבת זוג, תקשורת מינית וכדומה.
לפרטים מלאים 

   כל הזכויות שמורות לחברת אומרטה גלובל בע"מ ©