?

 

 


כל השאלות, כל מה שרצית לדעת. כתבות עיתונים:

  ידיעות אחרונות, מעריב, את,  לאשה, בלייזר, כולל תמונות


 קטעי וידאו -ראיונות TV,  ערוץ 1, ערוץ 2, ערוץ 10, אינטרנט

סיור מודרך באתר

אולי תרצה לקרוא עוד...

מתגעגע לאקסית? רוצה
לחזור אליה?

מאוהב בידידה שלך? רוצה להשיג כל בחורה?

איך להחזיר את האקסית

בחורות יפות נמשכות למכוערים

אתה עושה לה פרפרים בבטן?

אני נמוך, היא גבוהה...

דייט לא סטנדרטי וחבר
לא מפרגן


מה נשים רוצות? הספר

קאוצ’ינג להצלחה בחיים

ייעוץ אישי להצלחה עם נשים

טיפים לאתרי הכרויות

מסנג’ר - איך לדבר איתה?

להתחיל עם בחורות בבר..

אתרי הכרויות - מתי סוגרים את הפרופיל?

כשהיא אומרת שהיא התחילה לצאת עם מישהו...

דייט ראשון באור יום? מה לא לעשות בדייטים? 

אתרי הכרויות - מה קורה מהצד שלה?

נתנה לי את הטלפון שלה אבל היא לא עונה...

תאריכי סמינרים והשתלמויות

קישורים ולינקים

 

תגובות מהקוראים

סיפור מדליק  
שלום שרון ראשית רציתי להחמיא לך על הספר ועל האתר המושקע. בטרם אתייחס לכך רציתי בעצם לשתף אותך, ואת שאר האנשים שקוראים את התגובות באתר בהתפתחות התפיסה שלי כלפי נשים מהשלבים המוקדמים ועד אחרי קריאת הספר. קצת ארוך, אבל אני בטוח שהרבה גברים וגם נשים יסכימו איתי.
השלב הראשון באבולוציה של התפיסה שלי כלפי נשים הייתה הטעות הכי גדולה של גבר (כפי שאת מזכירה פעם אחר פעם בספרך), והיא להניח כי נשים מונעות ע"י חשיבה רציונאלית. לא הייתי צריך את הספר (הספיקו לי לצד ההצלחות מספר לא מבוטל של כישלונות) בכדי להבין כי לא כך הדבר.
 
המסקנה שלי בעקבות כך, הובילה לשלב אבולוציוני נוסף בו אמצתי לעצמי את ההמלצה שקיבל קוסטנזה, והיא: "כל מה שאתה חושב שנכון לעשות- תעשה הפוך!" כלומר, אם נראה לך כי משהו מסוים הוא הדבר ההגיוני לבצע בקשר/חיזור כלפי אישה, אזי יש לעשות את ההפך. בכדי להצליח.
נכשלתי אפילו יותר פעמים מאשר בשלב האבולוציוני הראשון.
 
אח"כ היה נדמה לי שתפסתי את הפרינציפ (השלב השלישי). נשים לעיתים כן אומרות או עושות דברים בהגיון. העניין הוא שדרך קבלת ההחלטות שלהן אינה רציונאלית, אלא מונעת מדברים אחרים (לחלקן/רובן את מתייחסת בספרך). במילים אחרות: גם כשזה הגיוני (ע"פ חשיבה גברית) זה קורה להן במקרה!
מצויד בתובנה זאת  פתחתי דף חדש עם עצמי בנוגע לנשים, אך מהר מאוד נתקלתי בבעיה חדשה:  אני לא יודע מתי להגיב בהגיון גברי, ומתי לאמץ את השיטות שעליהן את מדברת (עוד לא ידעתי על קיומך בשלב זה, אבל התחלתי להבין לבד). מיד הגיע השלב ההתפתחותי האחרון והנוכחי:
 
הכול הגיוני! נשים פועלות רק ע"פ הגיון כמו שחשבתי בהתחלה, אלא שהגיון זה אינו מתבסס על רציונאל גברי, אלא על תורות האבולוציה כפי שאנו מכירים אותן, כלומר: החזק שורד, הביקוש הוא כלפי מה שנדיר, ונתפס כבלתי מושג. בטחון עצמי הוא בטחון לעתיד וכו... במילים אחרות: נשים, במודע או שלא במודע, נמשכות למי שמצליח להיות גבוה בסולם הברירה הטבעית.
 
בשלב זה של התפיסה שלי קראתי את הספר שלך. הספר כבר לא חידש לי הרבה לגבי נשים, אלא בעיקר אישש את המסקנות שהגעתי אליהן. התרומה הענקית שלו בשבילי הגיעה מכוון אחר: הוא פשוט לימד אותי איך להתמודד עם נשים בהינתן המסקנות הנ"ל.
 
אז החלטתי לאמץ את ההמלצות שלך, והיכן הכי קל לשם נסיון ראשון: באינטרנט.
נכנסתי לאחד האתרים, פתחתי כרטיס, ומצאתי כרטיס של בחורה יפה (שנותנת לקוראים, במלל שהיא כותבת, להבין שהיא גם מודעת לכך). מדובר על בחורה כזו שלרוב מקבלת פניות רבות, ומסננת אותן ע"פ הקריטריונים עליהם כתבת בספרך. פניתי אליה ע"פ ההמלצות שלך (כמובן לא השתמשתי בטקסטים ובדוגמאות הספציפיות מספרך), ובאמת משכתי את תשומת ליבה! התשובה שהיא ענתה לי: "גם אתה בטח מאלה שקראו את הספר ההוא, אה?".
 
לא עניתי לה עדיין, אולי באמת בוחנת אותי כפי שאת מציינת בספרך, ואולי פשוט משחקת כאן הברירה הטבעית, כלומר: היא מקבלת הרבה פניות, אני הייתי מוצלח אז היא לא סיננה אותי, אבל היו עוד כמה פניות מוצלחות כמו שלי של אנשים אשר הקריטריונים האישיים שלהם משכו אותה יותר.
אבל אני לא מתרגש, הרי יש הבדל בין לדעת את כל הטריקים האלו בתיאוריה ובין להיות מנוסה בהם, חוצמזה שהם לא אמורים לעבוד לכל אחד על כל אחת וכל הזמן.
 
בכל מקרה, בזמן כתיבת שורות אלו אני שוקל מה לענות לה. אני לא מתכוון להתייעץ עם קוסטנזה, וזאת כבר התקדמות. אני גם מתכנן לפנות במקביל לעוד כשתי בחורות, בכדי לראות אם מדובר במקריות בלבד. איך שלא יהיה אני מקווה שאני וכל שאר הגברים יצליחו לפחות כמו הספרים שלך והאתר (אחרת לא תהיה הצדקה לקיומם). עד שיהיה לי חשק לשבת עוד פעם חצי שעה ולכתוב התפתחויות נוספות אז תודה רבה שרון, ובהצלחה לכולם. דרור.
 


- תגובות מהקוראים

 "הסמינר הגדול!"

שלושה מפגשים ברצף
מיום ה' בערב.

נמשכת ההרשמה לסמינר הבא:

____________

הסמינר הגדול:

חמישי - 17:00-22:00
שישי  -13:00-18:00 
ש
בת - 17:00-22:00

__________

20 לאפריל -
"שימור הזוגיות"

 10 למאי -
קורס "עקרונות המשיכה"

(קורסים מעורבים)

________

18 לאפריל 2016

קורס " ביטחון והערכה "

(מעורב)

__________

 

שרוני מנחה מדהימה, כאריזמטית ומשכנעת,היא חיה את החזון שלה בצורה בלתי מתפשרת ולא מאפשרת לאף אחד "לחמוק" או "לברוח" מההצלחה,עברתי את הסמינר לפני חודש, אני משתתף קבוע בערבי הבוגרים ומרוויח כל פעם מחדש,  התקשורת שלי עם נשים או בכלל עלתה בכמה דרגות! ממליץ לכולם!

 

שרוני,
סיימנו אתמול את הסמינר ורציתי להגיד תודה! תודה על הרצינות ההשקעה והעבודה הקשה שרואים שנעשתה  על מנת ליצור את הסמינר המבריק הזה. תודה על היחס האישי והנכונות לענות על כל שאלה. תודה שאמרת את כל מה שאת חושבת על הזקוק לשיפור ולא חסכת דבר, רק ככה משתפרים. מבחינתי זו התחלה חדשה, פרק חדש בחיים, אני יכול להגיד בכנות שהסמינר פשוט שינה לי את צורת החשיבה  (משפטים כמו "עזוב, היא לא בליגה שלך" יצאו מהלקסיקון).את הכלים שלקחתי מהסמינר אי אפשר למדוד בכסף, פשוט שינית לי את החיים ב-180 מעלות. מביישן שמעולם לא ניגש לבחורה בפאב, לילד בחנות ממתקים שבא וטועם מכל סוכריה מתוקה בחנות.

שרוני, את מדהימה! תודה תודה תודה!
שלומי 
 
 
הצוות שלנו, ההצלחה שלך!
 
באופן אישי באתי בגישה חצי מזלזלת ואכלתי את הכובע יותר מפעם אחת.. אני ממליץ בחום. אתם קונים במחיר מציאה דבר יקר מאוד- את עצמכם בחזרה. תודה רבה שרון.

יניב
לכל הצוות הנפלא! מי שהכיר אותי בסמינר יודע שלא הגעתי אליו בגלל חוסר ביטחון
 עצמי או הערכה עצמית. את זה, ממש לא חסר לי בלשון המעטה.. :-) למרות זאת, למדתי המון איך ההיגיון, המעוות עלי לציין.., של המין הנשי עובד. בזכות שרוני (והצוות כמובן) קיבלתי כלים רבים לזהות את הטעויות השטותיות שאנחנו עושים כל יום ובלי להרגיש 
בכלל עם הנשים שלנו.
למדתי כמה חשוב לשמור על התשוקה והניצוץ בכל שלב של מערכת היחסים, מהפגישה הראשונה ולאורך השנים,  ואיך עושים את זה בצורה הכי טובה שיש.
בעזרת הסמינר הבנתי שאף פעם לא מאוחר להתחיל להבין מה עושה את זה לנשים וכמה כיף זה יכול להיות.
אז נכון, זו עבודה לא קלה וסיזיפית, אבל בסופו של דבר זה משתלם ובענק.
 לא רק במערכות יחסים אלא בחיים בכלל !!
 
לכל מי שמתלבט עדיין וטוען שזה לא בשבילו מכל סיבה שהיא, תחשבו על ההבדל בין מכונית משפחתית נחמדה, לפאררי אדומה ולוהטת...במה אתם מעדיפים לנסוע?
מה יותר מרגש? לבנות בניין דירות סטנדרטי או גורד שחקים מפואר??
 
תזכרו תמיד: מאחורי כל גבר מצליח עומדת אישה !
 
ולשרוני וכל הצוות, תודה רבה על סמינר מרתק ו"פותח סתימות".
 
חן.
 
להרשמה לסמינר לחץ כאן
  

יום חמישי מגיעים ב- 17:30 מסיימים ב- 24:30  כולל אימון שטח בתל אביב
יום שישי מגיעים ב- 12:00  מסיימים ב- 19:00
יום שבת מגיעים ב- 16:45 מסיימים ב- 23:30

 

שרוני..

את באמת אישה מדהימה...!!!

לא מזמן רכשתי את האודיו-בוק...קראתי והפנמתי...פתאום זה כאילו אני משדר כוח .

בחורות לא מפסיקות להגיע ואני מרגיש ממש טוב עם עצמי..!!

נשים שלא האמנתי שיגיעו...אפילו היון תוך כדי מחירת משקפיים במקום עבודתי ,לאחר מכירה של 1000 ש"ח לבחורה מהממת ביופיה איך שהוא מצאתי כוחות לבקש מספר טלפון...והדבר המדהים הזה שעמד מולי לאחר שניה של כאילו מחשבה נתנה לי את מספרה...[[=

את אישה מדהימה וכותבת אדירה...יום אחד כשאסיים את מטרותי אני מגיע לקורס שלך..!!!

כי עם קריאת ספר עשתה בשבילי כ"כ הרבה...הקורס יעשה עוד יותר.

תודה לך שרן וחג שמח..!!

א

 

    לאתר  
    הנשים

   
לחצי כאן
 

ייעוצים אישיים וקוצ’ינג

ייעוץ אישי עבור מי?

רוצה להיות זה עם ההצלחה הכי גבוהה עם נשים?! פגישה אישית נועד לגברים שמבינים שנשים שונות מהם, חושבות אחרת מהם ומתקשרות באופן שונה. גברים הרוצים להוציא מעצמם את המקסימום האפשרי, גברים שמוכנים ללכת עד הסוף. גברים שלא מוכנים להתפשר על בחורות מצויות לעומת רצויות ואטרקטיביות!.


מהו ייעוץ אישי?בפגישה אישית, מאבחנת שרוני או אחת מהיועצות המיומנות שלה את הדרכים הפחות יעילות בה השתמשת ליצירת תקשורת חיזורית עם בחורה, הדרכה צמודה הכוללת שיחה, לימוד שפת גוף מושכת ועוד הרבה טיפים אחרים שיעבדו במיוחד בשבילך.

*היעוץ ניתן גם לנשים המעונינות לשפר את התקשורת שלהן עם גברים - כנסי לאתר הנשים www.princess.co.il

 
השיטה:הפגישה האישית יכולה להיות חד פעמית באם מדובר בנושא ספציפי או סידרה של מפגשים, כששרוני או צוות היועצות שלה עובדות איתך אחד על אחד התוצאות פשוט מ ד ה י מ ו ת..במהלך פגישות אילו תשוחחו על דברים רבים שלא יפורטו כאן.
העיקרון המנחה אותנו הוא לתת לך כלים פרקטיים ככל האפשר לשימוש מיידי!

 

להזמנת ייעוץ אישי לחץ כאן

קוצ’ינג

מה זה קוצ’ינג ובמה זה תורם לי?
למה אנשי עסקים ואנשים שרוצים להצליח לוקחים לעצמם מאמן אישי?
הקואצ’ר האישי שלך הוא מאמן לכל דבר,
רק שהוא לא מאמן אותך איך לפתח את השרירים בגוף אלא אותך כמכלול.
אנשים מכל שכבות האוכלוסיה פונים לאימון אישי על מנת להגיע ליותר השגים בחיים בכל תחום. המאמן האישי בוחן איתך יחד היכן אתה נעצר בחיים ועוזר לך לשבור מכשולים, מעצורים ולהגיע להצלחה.
אומנם יש קשר ישיר לפסיכולוגיה, אבל שלא כמו טיפול אצל פסיכולוג בו אתה יושב ומדבר שעות על גבי שעות עד שדברים מתחילים להתבהר, כאן אתה מקבל כלים להתקדמות באופן מיידי.

כששרוני או צוות היועצות מקבלות אותך לאימון אישי (קוצ’ינג) אתה לא מקבל רק אוזן קשבת, לא נגיד לך רק מה שמתאים לך וכיף לך לשמוע.לא נוותר לך. נדאג שהחלומות הגדולים שלך יצליחו להתגשם.

קוצ’ינג צמח מתוך היעוץ האירגוני ועד היום מרבית הלקוחות שלנו היו אנשי עסקים.
נכון להיום נוכחנו לדעת שלא רק אנשי עסקים יכולים להפיק ולהתקדם בצורה משמעותית בחייהם בעזרת האימון האישי אלא כל אדם ואדם.

 

 

 שרון רובינשטיין - לוגו לבן

 

    

    
    
 סדנאות וקורסים נוספים

    הסמינר הגדול
 
הסמינר הגדול
סמינר אבן היסוד לכל גבר המעוניין בתקשורת
בעלת עוצמה עם נשים.
בחירת בת הזוג / התחלות, ביטחון עצמי מול ביישנות, שיחות טלפון, הדייט וכמובן סקס..
 
    קואצ'ינג לחיים
 
קואצ'ינג לחיים
בסידרה של מספר מפגשים בכמה חודשים
בודדים תוכל לחולל מהפך בחיים שלך.
כלים פרקטיים, עשייה ולא נבירה תוביל
אותך בעזרת המאמן האישי שלך להצלחה בכל תחום בחיים שתבחר.
 

   ... להפוך ידידה לבת זוג
 
... להפוך ידידה לבת זוג
נמאס לך מעודף ידידות? רוצה לשנות את התקשורת שלך? יש לך ידידה קרובה שהיית רוצה להפוך למאהבת? למד מדוע היא כל כך אוהבת אותך אבל לא נמשכת אליך...
 
    קורסים והשתלמויות
 
קורסים והשתלמויות
קורסים והשתלמויות אלו מיועדים לגברים המעונינים ללמוד תקשורת עם נשים במיקוד ספציפי. נושאים כמו: שפת גוף, הפיכת ידידה לבת זוג, תקשורת מינית וכדומה.
 

   " ©